Blog, który warto czytać: Pani od Butów

Czy nazwa WoshWosh Wam coś mówi? To jeden z najgłośniejszych startupów ostatnich lat.
Blog, który warto czytać: Pani od Butów
12.04.2017

Pani od Butów. Pod tym pseudonimem kryje się Martyna Zastawna - przedsiębiorczyni, blogerka, twórczyni jednego z głośniejszych startupów ostatnich lat. Jej życie kręci się wokół… butów.


Martyna pochodzi z Warszawy i właśnie ze stolicą związała swoje życie. Jest absolwentką Dziennikarstwa i Europeistyki na UW, jednak po studiach pochłonęły ją nie media, a marketing i reklama. Po kilku latach przepracowanych w dużych korporacjach postanowiła odmienić życie i przekuć swoją pasję w zawód. Tak powstał WoshWosh - innowacyjny startup, który wprowadził usługi szewskie w erę cyfrową. Firma oferuje nie tylko tradycyjne usługi szewskie, ale również renowację, czyszczenie oraz tak zwany custom - czyli personalizację ulubionych butów. Oferta jest skierowana przede wszystkim do osób, które cenią sobie jakość i świadome zakupy. Koncept okazał się strzałem w dziesiątkę, a o WoshWosh rozpisywały się największe polskie media. W ciągu niespełna dwóch lat z jednoosobowej działalności powstała prężna firma, zatrudniająca ponad 20 osób z dwiema filiami: w Warszawie i Łodzi. To jednak nie koniec, bo już w tym roku WoshWosh planuje dalszą ekspansję.


W tym czasie Martyna urosła do rangi niekwestionowanej ekspertki w dziedzinie butów. Wciąż jednak tliła się w niej niewykorzystana dziennikarska pasja. Szukała sposobu na to, by podzielić się swoją wiedzą na temat butów: branżowymi ciekawostkami, historią marek, trendami, odkryciami i sekretami dotyczącymi pielęgnacji obuwia. W ten sposób narodził się autorski blog Pani od Butów. Zaskakująca w swej prostocie nazwa nie była przypadkowa - tak zatytułowała artykuł o Martynie jedna z dużych gazet, i tak już zostało.


O czym pisze Zastawna na blogu? O wszystkim, co związane jest z branżą obuwniczą. Bez wątpienia powinni na niego zajrzeć fashioniści, którzy szukają modowych inspiracji i chcą poznać najświeższe uliczne trendy. Ale nie zabraknie także poważniejszych treści z butami w tle: ciekawych historii, statystyk, informacji giełdowych i recenzji. Wszystko to okraszone dużą dawką zdjęć, przedstawiających między innymi niewiarygodne metamorfozy sneakersów wykonane w WoshWosh.

 

Komentarze (7)

Ocena: 4.43 / 5
sdfsf (Ocena: 5) 15.04.2017 23:57
yślisz ze jestem ładna? - zapytała. On powiedział "nie". Zapytała wiec jeszcze raz: " Jestem w twoim sercu? Powiedział "nie". Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś płakał za mną? Powiedział, ze "nie". Smutne - pomyślała i odeszła. Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, tylko umarłbym z tęsknoty." Dziś o północy twoja prawdziwa miłość zauważy, że Cię kocha. Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu,przy telefonie albo w szkole. Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek, nie podzielisz się tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat. Jutro rano ktoś Cię pokocha. Stanie się to równo o 12.00. Będzie to ktoś znajomy. Wyzna Ci miłość o 16.00 Jeśli ci się nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze samsama
odpowiedz
Ar7 (Ocena: 5) 13.04.2017 19:23
W koncu można poczytać cos sensownego! Jaram sie
odpowiedz
Kuba (Ocena: 1) 12.04.2017 23:06
malowane były czubki moich nowych adidasów (chciałem zmienić kolor) i nie zdążyłem w nich nawet pochodzić, a farba zaczęła się rozwarstwiać i wykruszać. Przy tych cenach to jest po prostu skandal!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.04.2017 19:06
Te pierwsze Nike fajnie przerobione
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.04.2017 19:05
Moja znajoma odnawiala sobie u nich buty. Efekt wyszedł naprawdę super
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo