Wielki powrót REEBOK CLASSIC X LOCAL HEROES!

Oops they did it again!
Wielki powrót REEBOK CLASSIC X LOCAL HEROES!
Fot. mat. prasowe
11.04.2017

Marka Reebok po raz drugi łączy siły z dziewczynami z Local Heroes. Razem całkowicie odmienili wygląd klasycznych Reebok NPC II i udowadniają, że motyw girl power można przemycić nawet w butach.

Współpraca marki Reebok i Local Heroes po raz kolejny zaskoczyła - tym razem podwójnie, bo buty NPC dostępne są w dwóch pastelowych kolorach - różowym i fioletowym. Są to kolory bliskie założycielkom i projektom Local Heroes.

Nowe buty wzbogacone zostały o futrzany akcent na froncie oraz zawieszkę w kształcie serca z logotypem Local Heroes. Zobaczymy elementy metalicznego materiału jak i tęczowy tie-dye print w środku. Dziewczyny w swoich projektach pokazują, że ubrania wcale nie muszą być sezonowe a tą nową współpracą udowadniają, że to samo tyczy się butów.

Sesja zdjęciowa zapowiadająca współpracę Reebok x Local Heroes inspirowana jest klimatem festiwalu Coachella. Wzięły w niej udział młode i pewne siebie dziewczyny, które idealnie oddają osobowość marki.

Buty dostępne będą w sprzedaży od 12 kwietnia na stronie marki, a 13 kwietnia w pozostałych sklepach.

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
werar (Ocena: 5) 15.04.2017 23:57
yślisz ze jestem ładna? - zapytała. On powiedział "nie". Zapytała wiec jeszcze raz: " Jestem w twoim sercu? Powiedział "nie". Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś płakał za mną? Powiedział, ze "nie". Smutne - pomyślała i odeszła. Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, tylko umarłbym z tęsknoty." Dziś o północy twoja prawdziwa miłość zauważy, że Cię kocha. Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu,przy telefonie albo w szkole. Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek, nie podzielisz się tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat. Jutro rano ktoś Cię pokocha. Stanie się to równo o 12.00. Będzie to ktoś znajomy. Wyzna Ci miłość o 16.00 Jeśli ci się nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze samsama
odpowiedz

Polecane dla Ciebie