Jeśli ubierasz się tak do pracy - romans wisi w powietrzu! Współpracownicy oszaleją na Twoim punkcie...

Wiemy, jaki strój najbardziej na nich działa. Wcale nie krótka spódniczka.
Jeśli ubierasz się tak do pracy - romans wisi w powietrzu! Współpracownicy oszaleją na Twoim punkcie...
Fot. iStock
28.03.2017

Jakiś czas temu zbadano, gdzie flirtujemy najczęściej. Okazało się, że najwięcej związków ma swoje początki w pracy. Biurowe romanse są na porządku dziennym. I chyba nie ma w tym nic dziwnego, bo życie zawodowe zajmuje nam coraz więcej czasu, więc trudno szukać miłości gdzie indziej. Istnieją ewidentne zalety, ale i wady tego rozwiązania. Nie tym jednak chcemy się dziś zająć.

Portal „Mail Online” sprawdził, jak zrobić najlepsze wrażenie na współpracownikach i zwiększyć swoje szanse na udany podryw. Eksperyment, do którego wykorzystano urządzenie badające ruchy gałek ocznych, wykazał, jakie ubrania najbardziej podobają się naszym kolegom z pracy. Wyniki są zaskakujące.

Jeśli Twoim celem jest znalezienie męża (albo przynajmniej kochanka) w godzinach pracy - powinnaś wziąć to sobie do serca. Już nigdy nie będziesz miała dylematu, co na siebie założyć…

Zobacz również: Moda męskim okiem: Ubrania, które działają jak antykoncepcja. Żaden facet Cię nie poderwie!

 

jak ubierać się do pracy

źródło: Instagram (https://www.instagram.com/emma2710/)

Kobieca sukienka

Spośród trzech propozycji ta zajęła ostatnie miejsce. Panowie wykazali najmniejsze zainteresowanie, poświęcając jej jedynie 27 procent czasu. I wcale nie mówimy o sukni do samej ziemi, która wszystko zakrywa. Tu nie pomogą nawet odsłonięte nogi czy apetyczny dekolt.

 

jak ubierać się do pracy

źródło: Instagram (https://www.instagram.com/bernadettefendi25/)

Seksowna sekretarka

Czarna spódnica i biała bluzka to biurowa klasyka. Okazuje się, że nie bez powodu. Ta stylizacja nie tylko wygląda elegancko i profesjonalnie, ale także… bardzo seksownie. Drugie miejsce w rankingu i skupienie męskiej uwagi na 32 procent czasu. Nieźle, ale inna propozycja uzyskała jeszcze lepszy wynik.

jak ubierać się do pracy

źródło: Instagram (https://www.instagram.com/viktoriasstyle/)

Męski styl

Nie sukienka odsłaniająca zgrabne nogi, nawet nie biała bluzka z prześwitującym biustonoszem, ale właśnie męskie fasony podobają się mężczyznom najbardziej (tej stylizacji poświęcili 41 proc. czasu). Spodnie w kant i marynarka niemal gwarantują, że współpracownicy zaczną z tobą flirtować.

To jak ubierzesz się jutro do pracy?

Zobacz również: W co się ubrać, żeby wyglądać na mądrzejszą?

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
weronika (Ocena: 5) 31.03.2017 10:01
Ja wiele rzeczy zresztą nie tylko do pracy kupuję w Hexeline bo też uważam, że klasyka jest najlepsza i ja się tak najlepiej czuje. Białych koszul to mam na pewno kilka.
odpowiedz
Ola (Ocena: 5) 29.03.2017 18:34
Patka całkiem fajna ta stronka co ją podlinkowałaś i wygląda na to że mają dość spore promki. Chyba się na coś skuszę, tylko kurde wybór spory i nie wiem co wybrać :P
odpowiedz
Patka (Ocena: 5) 28.03.2017 19:39
W sumie zalezy o jakiej pracy mówimy, bo na kasę do biedronki mogłoby nie być zbytnio wyboru stroju:P Ale ja pracuję w biurze, a mają ulubioną sukienką jest https://e-kaja.pl/produkt/95/3946/guess-marciano-71g7458220z-a996-sukienka-damska i robi wrażenie na panach.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.03.2017 16:15
Do roboty się weźcie, jak nie macie co robić
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.03.2017 15:13
jeśli jest to praca biurowa i obowiązuje dress code to za dużo sie nie da zrobić. Co najwyżej damski garnitur albo koszula i spódnica (ale do kolan). W jeśli sie pracuje na produkcji czy w magazynie to koledzy oglądają nas tylko w roboczym kombinezonie i nie ma na to bata.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie