Nowe modele kultowych okularów Ray-Ban. To zdecydowanie najlepsza kolekcja marki!

Zachwycający design. Będziesz chciała kupić wszystkie modele!
Nowe modele kultowych okularów Ray-Ban. To zdecydowanie najlepsza kolekcja marki!
Fot. mat. prasowe
24.03.2017

Kultowe okulary Ray-Ban® już od 80 lat zdobywają fanów na całym świecie. Najpopularniejsze modele, takie jak Aviator czy Wayfarer, zostały okrzyknięte niepodważalnymi ikonami, a ich użytkowników wyróżnia nie tylko pewność siebie, ale i niezaprzeczalna znajomość trendów. W najnowszej kolekcji na sezon wiosna-lato 2017 znalazły się zarówno nowe propozycje, jak i odświeżone klasyki oddające ducha brandu.

W tym sezonie Ray-Ban® przygotował kilka nowości spójnych ze znanymi już modelami, wprowadzając jednocześnie nowe spojrzenie zgodne z obowiązującymi trendami. Propozycje marki na wiosnę-lato charakteryzują się m.in. podwójnym mostkiem oraz metalowym, lekkimi oprawkami w szerokiej palecie kolorystycznej - od klasycznej czerni, przez najmodniejsze pastele, a na mocnych barwach takich jak pomarańcz czy zieleń kończąc.

Całkowicie nowy model na nadchodzący sezon to duże, okrągłe Ja-Jo inspirowane latami 60., dostępne w wersji przeciwsłonecznej oraz korekcyjnej. Kolejne nowości to okulary Round Double Bridge z eleganckim, metalowym mostkiem w energetycznych kolorach oraz Full Metal Round, którą wyróżniają ultra cienkie zauszniki.

Ray-Ban® proponuje na ten sezon także znane i lubiane klasyki w nowym wydaniu. Model Aviator pojawi się w wersji przeciwsłonecznej oraz korekcyjnej z nowoczesnymi metalowymi ramkami. Clubround wracają z oprawkami z naturalnego drewna, a Clubmaster z gradientowymi mineralnymi soczewkami, dzięki którym można osiągnąć efekt kalejdoskopu. W kolekcji znalazł się też model The General inspirowany ponadczasowym Aviatorem, stworzony w 1987 roku jako hołd dla generała MacArthura, a teraz powracający z wyraźnymi oprawkami w wojskowym stylu.

Wybierz okulary z marką Ray-Ban® i ciesz się klasycznym designem w nowej, odświeżonej odsłonie!

Ray-Ban

Fot. mat. prasowe

 

Ray-Ban

Fot. mat. prasowe

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo