Buty LOFT37 na nadchodzący sezon. Będziesz chciała wszystkie, bo...

...w nich podbijesz świat!
Buty LOFT37 na nadchodzący sezon. Będziesz chciała wszystkie, bo...
22.02.2017

LOFT37 przedstawia swój LOOKBOOK wiosna-lato 2017. Nowa kolekcja LOFT37 SKY IS THE LIMIT daje siłę i odwagę, by sięgać nieba i przebojem realizować wyznaczone cele. Propozycje LOFT37 w nadchodzącym sezonie mają wiele twarzy. Są subtelne i romantyczne, ale także odważne, szalone i potrafią zaskakiwać.

SKY IS THE LIMIT to hasło kobiety nowoczesnej, wolnej i śmiało patrzącej w przyszłość. W nowych butach odnajdzie ona w sobie energię, by stawić czoła szarej codzienności i przebojem iść przez życie. Kobieta LOFT37 nie boi się wyzwań, dlatego stawia na wyraziste stylizacje. Swoją garderobę komponuje odważnie i z polotem. Wybiera różne wzory, bo przecież zmienną jest, ale cel jest jeden - w wiosenno-letniej szafie musi mieć buty, którymi podbije świat.


Zdjęcia do najnowszego lookbooka zrealizował Jakub Pleśniarski. Za stylizację odpowiadała Alicja Werniewicz. Fryzurą zajął się Wida Gryguć z "U Fryzjerów", make-up to dzieło Iza Kućmierowska. W rolę kobiety LOFT37 wcieliła się modelka Klaudia Ungerman Osińska.

 

 

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 22.02.2017 01:15
Ale szpeciochy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie