Moda męskim okiem: Dlaczego powinnaś przestać nosić jeansy?

Jeśli już musisz zakładać na siebie spodnie, to przynajmniej nie takie!
Moda męskim okiem: Dlaczego powinnaś przestać nosić jeansy?
fot. Thinkstock
24.11.2016

Przyganiał kocioł garnkowi… Mężczyzna czepiający się jeansów nie brzmi zbyt wiarygodnie. Przecież faceci noszą wyłącznie tego typy spodnie i nie sposób namówić nas na cokolwiek innego. Ale czy to powód, byś popełniała dokładnie ten sam błąd? Podobno interesujecie się modą, lubicie się nią bawić i chętnie eksperymentujecie z wizerunkiem, więc wreszcie nam to pokażcie. Ograniczanie się do jednego fasonu i materiału całkowicie temu przeczy.

Z jednej strony nie ma się czemu dziwić - jeansy są łatwo dostępne, wygodne, nie trzeba ich często prać i pasują niemal do wszystkiego. Z drugiej - znając kobiecą obsesję na punkcie tego, by wyróżniać się z tłumu i nie wyglądać ciągle tak samo - trochę wam się dziwię. Już dawno minęły czasy, kiedy w sklepach nie było wyboru. Zwyczajnie nie chce wam się go podejmować.

Szkoda, bo w ten sposób bardzo sobie szkodzicie. W jaki sposób?

Zobacz również: Moda męskim okiem: Co myślimy o kobietach, które ZAWSZE noszą spodnie?

 

jeansy

fot. Thinkstock

Wszystkie kobiety je noszą

Młode, starsze, szczupłe, pulchniejsze, z miasta, ze wsi - jeansy królują bez względu na okoliczności. Niby nic w tym złego, bo żyjemy w wolnym kraju, ale co to mówi o tobie? Osiadłaś na laurach, nie masz ochoty się starać i zadowalają cię najprostsze rozwiązania. Zero oryginalności i własnego stylu.

jeansy

fot. Thinkstock

Rzadko kiedy dobrze leżą

Jeansy wydają się uniwersalne, ale to tylko pozory. Wystarczy, że są choć trochę za duże i niedopasowane, a wtedy obnażają wszelkie niedoskonałości sylwetki. Dodają objętości i kilogramów. To gruby materiał, który nie układa się tak, jak powinien. Chyba, że nosisz rozmiar 0, wtedy to nie problem.

jeansy

fot. Thinkstock

Istnieją inne fasony i materiały

Dla niektórych z was może to być wiekopomne odkrycie, ale tak - jeśli rozejrzysz się po sklepach odzieżowych, to wreszcie natrafisz na spodnie inne, niż jeansy. One gdzieś tam są. Może ukryte i niewidoczne na pierwszy rzut oka, ale gwarantuję, że istnieją. Od czasu do czasu powinnaś je przymierzyć i zobaczyć różnicę.

Zobacz również: Co druga z nas zakłada ZA MAŁE jeansy, by... wyglądać szczuplej!

jeansy

fot. Thinkstock

Wystarczy, że faceci je noszą

Żadna z was nie chce wyglądać męsko, a nosząc jeansy uzyskujecie właśnie taki efekt. W tłumie przechodniów coraz trudniej rozróżnić, kto jest kim. Wszyscy mają na sobie spodnie w różnych odcieniach niebieskiego i granatu. Nawet fason nic nie zdradza, bo panowie też pokochali rurki. Chcesz być częścią takiej niezidentyfikowanej masy?

 

jeansy

fot. Thinkstock

Wychodzi na to, że się nie starasz

Po prostu - jeśli nosisz to, co wszyscy, nie widzisz w tym nic złego i nie chce ci się szukać innych rozwiązań, to znaczy, że masz to gdzieś. A my nie chcemy, żeby tak było. Kobiecość to dobry gust, smak, wyjątkowość, delikatność i wszystko co najlepsze. Sprane jeansy, które nosisz codziennie, rujnują ten wizerunek.

Tomek

Zobacz również: Jak rozciągnąć jeansy?

Polecane wideo

Komentarze (13)

Ocena: 2.54 / 5
jelloł (Ocena: 1) 28.11.2016 17:02
Artykuł z dupy, napisany po to, żeby bylo cokolwiek. Widać, ze pisała kobieta a nie żaden facet.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.11.2016 10:54
pier**** o Szopenie
odpowiedz
ehhh (Ocena: 1) 27.11.2016 15:34
Co ja czytam...
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 25.11.2016 15:48
bzdury
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.11.2016 15:05
Kolejne głupoty pisane przez p. Tomka, nie mógłby w końcu napisać coś sensownego tylko bzdury pt. co kobiety powinny a co nie?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie