PSYCHOTEST: Co mówią o Tobie ubrania, które masz dziś na sobie?

Ten wybór nie mógł być przypadkowy. Strój zdradza wszystko!
PSYCHOTEST: Co mówią o Tobie ubrania, które masz dziś na sobie?
Fot. iStock
09.11.2016

Podobno nie szata zdobi człowieka, ale z drugiej strony - nasze ubranie to pierwszy komunikat, który wysyłamy w kierunku innych osób. To ono nadaje nam charakter i zdradza, czego można się po nas spodziewać. Jeśli kłóci się z prawdziwą osobowością, to mamy problem. Brak spójności to największy wizerunkowy grzech, jaki możesz popełnić.

Nie wszystko stracone! Zastanów się przez chwilę, jak jesteś dzisiaj ubrana. Nie mówimy o stroju, który nosisz w domowym zaciszu, ale tym wyjściowym, w którym pokazujesz się ludziom. Sprawdź dokładnie, jaki przekaz niosą za sobą ulubione części Twojej garderoby.

Wydają się mało istotne, ale to tylko pozory. Wszystko, co masz na sobie, ma znaczenie.

Zobacz również: Odwiedziła 5 sieciówek i poprosiła o SEKSOWNY strój. Jak ją ubrali?

 

znaczenie ubioru

fot. Thinkstock

Jeansy - cenisz prostotę, a przede wszystkim wygodę. Obawiasz się nowości, dlatego pozostajesz wierna rzeczom sprawdzonym. Masz poczucie humoru.

Spodnie wizytowe - lubisz być postrzegana jako osoba z wyższej ligi. Pod formalnym strojem próbujesz ukryć swój brak pewności siebie.

Spodnie dresowe - nie za bardzo przejmujesz się tym, jak jesteś odbierana. Być może to przebojowość, a może już zupełnie się poddałaś.

Spódnica mini - prowokujesz wyglądem, bo wątpisz w swoje inne zalety. Mężczyzn postrzegasz jako osobniki skupione tylko na jednym - seksie i cielesności.

znaczenie ubioru

fot. Thinkstock

Spódnica za kolano - jesteś świadomą siebie kobietą, która lubi czuć się dziewczęco. Wygoda to nie wszystko. Przede wszystkim chcesz się podobać.

Spódnica do ziemi - może tylko pozujesz na konserwatystkę albo naprawdę nią jesteś, ale przekaz jest jasny: nie zbliżaj się za bardzo, bo nie jestem taka, jak inne.

Koszula - zostałaś wychowana według starej szkoły, kiedy elegancja była jeszcze wartością. Źle czujesz się w sytuacjach zbyt luźnych. Lubisz mieć nad wszystkim kontrolę.

T-shirt - kierujesz się filozofią „żyj i pozwól żyć innym”. Nie oceniasz ludzi po okładce, dlatego z łatwością nawiązujesz nowe znajomości i potrafisz je pielęgnować.

znaczenie ubioru

fot. Thinkstock

Bluzka z dzianiny - w głębi duszy chcesz być postrzegana niczym dama. Niektórzy mogą stwierdzić, że zadzierasz nosa. Bywasz bardzo nieufna.

Sweter - ponad wszystko nie lubisz sytuacji, kiedy jesteś w centrum uwagi. Wolisz być elementem tła i nie uczestniczyć bezpośrednio w wydarzeniach. Raczej je obserwujesz.

Bluza sportowa - nie przejmujesz się konwenansami, ani zdaniem innych. Chcesz robić wszystko po swojemu. Narzucasz swoje zdanie i nie znosisz sprzeciwu.

Płaszcz - jesteś tajemniczą postacią, którą mało komu udaje się rozgryźć. Sama miewasz problemy z określeniem kim tak naprawdę jesteś i czego chcesz.

Zobacz również: TEST: Co mówi o Tobie fryzura?

znaczenie ubioru

fot. Thinkstock

Kurtka skórzana - masz dominujący charakter, ale raczej nikt nie uznaje tego za wadę. Grasz pierwsze skrzypce, bo inni tego oczekują. Dusza towarzystwa.

Kurtka sportowa - powinnaś popracować nad własną samooceną, bo aktualnie nie jest chyba zbyt wysoka. Ukrywasz się i tracisz wiele szans.

Marynarka - nie tylko wyglądasz formalnie, ale w życiu kierujesz się równie sztywnymi zasadami. Musisz spuścić z tonu, żeby przekonać do siebie innych.

Trampki - zwracasz ogromną uwagę na szczegóły takie jak wygląd, moda, marka czy styl. Zapominasz o kwestiach o wiele ważniejszych.

znaczenie ubioru

fot. Thinkstock

Buty sportowe - masz w sobie sporo dziecięcej radości, a może nawet naiwności. Szybko przywiązujesz się do ludzi i nie raz z tego powodu cierpiałaś.

Szpilki - cenisz klasyczną kobiecość. Komfort to nie wszystko, bo przede wszystkim liczy się dobre wrażenie. Jesteś bardzo odporna na ból (także emocjonalny)

Botki skórzane - twardo stąpasz po ziemi, co niektórych może zrażać. Kierujesz się zasadą, że to inni mają się dopasować, jeśli chcą zasłużyć na Twoją uwagę.

Kozaki - ciągle się czegoś boisz, ale nie do końca potrafisz zlokalizować źródło tego lęku. Potrzebujesz sporo uwagi i troski. A także potwierdzenia, że podejmujesz słuszne decyzje.

Zobacz również: Dress code, czyli co oznaczają nazwy stylów

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 09.11.2016 19:59
Brak mi słów aby to skomentować.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie