Co powinnaś nosić pod ubraniem, żeby rozpalać facetów? Najseksowniejsze FIGI według mężczyzn

W tej kwestii panowie mają jasne preferencje.
Co powinnaś nosić pod ubraniem, żeby rozpalać facetów? Najseksowniejsze FIGI według mężczyzn
Fot. Thinkstock
02.08.2016

Często przejmujemy się odzieżą wierzchnią, zupełnie zapominając o tym, co pod nią. Sporo kobiet zupełnie nie zwraca uwagi na swoją bieliznę. Skoro nie widać jej na pierwszy rzut oka, to znaczy, że nie jest aż tak istotna. To ogromny błąd, co udowodniło badanie dotyczące męskich preferencji w tym temacie. Facetów naprawdę interesuje to, jak jaki nosisz biustonosz. Z ich ulubionymi stanikami zapoznasz się tutaj:

Najseksowniejsze staniki według mężczyzn

To jednak nie wszystko. Do kompletu potrzebne są również majtki. Czy zwykłe figi wystarczą? A może powinna być to koronka? Jak panowie reagują na bieliznę wyszczuplającą? Ponownie sięgamy do sondażu zrealizowanego przez jeden z męskich portali na grupie ponad 2700 mężczyzn.

Co powinnaś nosić pod ubraniem, żeby rozpalić ich zmysły? Dwa fasony wydają się bezkonkurencyjne…

 

seksowna bielizna

fot. zrzut ekranu https://www.instagram.com/rockoiturriaga/

STRINGI

Nikogo nie powinno to zdziwić. Kiedy mężczyźni myślą o damskich majtkach, które mają byś seksowne, do głowy od razu przychodzą im stringi. Niewiele materiału i spektakularny efekt wizualny. Najwyraźniej panowie tak bardzo lubią nasze pośladki, że nie chcą, byśmy je specjalnie zasłaniały. Taką odpowiedź wybrało 38 procent ankietowanych.

seksowna bielizna

fot. zrzut ekranu https://www.instagram.com/shopmariebella/

PEŁNE FIGI

Niewiele mniej, bo 34 procent badanych, wskazało na tradycyjne figi. Zabudowane i szczelnie zasłaniające naszą pupę. Okazuje się, że wciąż doceniają tajemniczość i nie wszystko chcą mieć podane na tacy. A może przejmują się naszą wygodą? Tego typu bielizna należy zdecydowanie do najwygodniejszych w noszeniu.

seksowna bielizna

fot. zrzut ekranu https://www.instagram.com/teri_novakova/

MAJTKI OD BIKINI

Trudno chodzić w nich na co dzień, ale faktem jest, że na najniższym stopniu podium znalazł się dół od stroju kąpielowego. Mocno wycięte i wykonane z połyskującego materiału majtki to spełnienie męskich marzeń. Ten typ wskazało 15 procent dorosłych ankietowanych. Nic więc dziwnego, że na plaży dostają oczopląsu i nie wiedzą, na czym (a raczej na kim) zawiesić oko.

Zobacz również: MODA MĘSKIM OKIEM: Bielizna, w której wyglądasz WULGARNIE, a nie seksownie

seksowna bielizna

fot. zrzut ekranu https://www.instagram.com/linda_saephan/

BOKSERKI

Wygodne, ciepłe, praktyczne, ale czy na pewno seksowne? Panowie mają co do tego poważne wątpliwości. Ten model wskazało jedynie 5 procent badanych. Można więc uznać, że to propozycja dla koneserów. I kiepska wiadomość zwłaszcza dla Polek, bo przy naszym kapryśnym klimacie trudno przez cały rok chodzić w stringach.

seksowna bielizna

fot. zrzut ekranu https://www.instagram.com/photography_kn/

BRAK PREFERENCJI

Dokładnie co 25 mężczyzna (4 procent) zbywa to pytanie milczeniem. Nie zna się, nie ma zdania i w ogóle go to nie interesuje. Wynika z tego, że zdecydowana większość panów jednak patrzy z zainteresowaniem na naszą bieliznę i ma swoje upodobania. Jeszcze ciekawiej wygląda ostatnie miejsce w rankingu…

 

seksowna bielizna

fot. zrzut ekranu https://www.instagram.com/lolomayhew/

BEZ MAJTEK

Tyle samo ankietowanych (także 4 procent) nie uznaje damskich majtek. Ich zdaniem powinnyśmy zrezygnować z takiego okrycia i cały czas chodzić nago. A przynajmniej nie zakładać niczego pod spodnie czy spódnicę. Zaskakujące jest to, że takie życzenie wyraża tak niewielu. W porównaniu z niemal 40 procentami miłośników stringów to prawie nic…

Zobacz również: Jaką bieliznę wybrać do łóżka?

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 4.33 / 5
ka,il piekarczyk (Ocena: 5) 02.03.2020 19:09
lubie twoje ladne cycki
odpowiedz
sikhowa (Ocena: 5) 04.08.2016 20:54
Wiecie co, nie chcę umniejszać wagi tego jakże skomplikowanego artykułu ale...jak mój facet weźmie iqman to tak jakby ma gdzieś jakie mam majtki - mogłabym być w pantalonach babci, a on i tak powie, że mnie kocha i jest gotowy w jakieś pięć sekund :P
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 02.08.2016 09:16
teraz stringi pierwsze meijsce a kiedy indziej w artykule było, że za skąpe i woala pełne majtki;p co artykuł inne preferencje, a mój rzezcywicie najbardziej stringi lubi
odpowiedz

Polecane dla Ciebie