Najseksowniejsze staniki według mężczyzn

Swoje preferencje zdradzili w sondażu. Nosisz takie biustonosze?
Najseksowniejsze staniki według mężczyzn
https://pl.pinterest.com/pin/437341813797266325/
30.07.2016

Pewnie rzadko się nad tym zastanawiasz. Zakładasz na siebie bieliznę, jaka Ci się podoba, a przy okazji jest wygodna. Jaka by nie była i tak zostanie doceniona przez płeć przeciwną. Facetowi wystarczy świadomość, że stoisz przed nich w samym biustonoszu i majtkach. To nie do końca prawda, do udowadnia do badanie. Jeden z portali dla mężczyzn sprawdził ich preferencje w tym temacie.

Okazuje się, że nawet jeśli nie potrafią nazwać poszczególnych typów, faceci są świadomi różnorodności bielizny. Wiedzą, że stanik stanikowi nierówny. Czym innym jest biustonosz typowo sportowy, a czym innym push-up. Nic w tym dziwnego, bo ten sam biust w różnych opakowaniach potrafi wyglądać zupełnie inaczej.

W co powinnaś opakować swoje piersi? Procenty nie kłamią!

Zobacz również: Zamieniły zwykłe staniki na PUSH-UP. Naprawdę widać różnicę?

 

seksowny stanik

fot. zrzut ekranu https://www.instagram.com/mymodellove/

PUSH-UP

Pierwsze miejsce w rankingu (choć kolejny typ znajduje się tuż za nim). 31 procent mężczyzn twierdzi, że kobieta najlepiej wygląda w staniku push-up, czyli powiększającym piersi. Panowie nie uznają tego za oszustwo, ale sprytny i apetyczny dla oka trik.

 

seksowny stanik

fot. zrzut ekranu https://www.instagram.com/rosaliewynne/

KORONKA

Zaledwie 1 procent mniej, bo 30, zdobył biustonosz koronkowy. Mężczyznom szczególnie przypadły do gustu staniki niemal prześwitujące. To zdecydowanie najbardziej seksowny typ dla odważnych kobiet.

 

seksowny stanik

fot. zrzut ekranu https://www.instagram.com/chriki96/

BALKONETKA

Prawdopodobnie większość z nich nie miało pojęcia, jak się nazywa, ale właśnie ten biustonosz wybrało 20 procent z nich. Charakterystyczny fason jest dość rzadko spotykany. To błąd - wygląda oryginalnie, a na dodatek unosi piersi.

Zobacz również: STANIKI, których faceci naprawdę NIE CIERPIĄ – top 7

seksowny stanik

fot. Thinkstock

BRAK PREFERENCJI

Co dziesiąty badany stwierdził, że nie zna się na damskiej bieliźnie i nie ma zdania. To raczej pocieszająca wiadomość. Zaledwie 10 procent panów nie zwraca uwagi na to, co nosi płeć piękna. Zdecydowana większość uznaje się za ekspertów.

seksowny stanik

fot. zrzut ekranu https://www.instagram.com/natascia_p/

BEZ RAMIĄCZEK

Fanów tego fasonu jest raczej niewielu, bo wybrało go 5 procent ankietowanych. Nie chcemy nikogo tłumaczyć, ale powodem może fakt, że bardzo rzadko nosimy staniki bez ramiączek i panowie nie zdążyli się napatrzeć.

 

seksowny stanik

fot. zrzut ekranu https://www.instagram.com/p.trish_g32/

SPORTOWY

Ostatnie miejsce w badaniu przypadło biustonoszowi sportowemu, który bardziej przypomina krótką koszulkę, niż stanik. Tylko 4 procent głosów. Akurat w tej kwestii sportowa elegancja raczej się nie sprawdza. Faceci oczekują dodatkowego wypełnienia lub koronki.

Zobacz również: 11 rzeczy, które faceci powinni wiedzieć o kobietach z dużym biustem

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
Anonim (Ocena: 1) 31.07.2016 23:46
To nie balkonetka, to longline.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.07.2016 09:29
Mój facet nie lubi ani bralette ani balkonetek ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie