Przez tydzień chodziła w wyzywających ubraniach. Jak zareagowali ludzie?

Nigdy wcześniej tyle nie odsłaniała. Odważny eksperyment bardzo ją zaskoczył.
Przez tydzień chodziła w wyzywających ubraniach. Jak zareagowali ludzie?
fot. zrzut ekranu yourtango.com
12.07.2016

Eden Strong, blogerka portalu „Your Tango”, nigdy nie uważała się za seksbombę. 32-latka jest pewną siebie i zadowoloną ze swojego wyglądu kobietą, ale mimo wszystko woli ukrywać, niż epatować swoim zgrabnym ciałem. Dla niej bardziej od piersi i jędrnej pupy zawsze liczył się intelekt i osobowość. Stąd jej zachowawcze ubrania - dosyć luźne i zabudowane.

Każdego ranka szukam ubrań, które w gustowny sposób zasłonią moje ulubione części ciała. Nie dlatego, że z moją sylwetką jest coś nie tak. Wszystko przez społeczeństwo, w jakim przyszło mi żyć. Jeśli pokażę dekolt, to od razy będę kojarzyła się w konkretny sposób - tłumaczy na łamach serwisu.

A gdyby tak wreszcie ubrać się seksownie i sprawdzić, jak zareagują inni? W ramach eksperymentu przez cały tydzień nosiła ubrania, których wcześniej by się nie odważyła. Czy spotkały ją z tego powodu nieprzyjemności, jak przez całe dotychczasowe życie się obawiała?

Zobacz również: Wyzywające Panny Młode - z piersiami na wierzchu i ostrym makijażem. Bez gustu, bez klasy, niesmacznie?

 

seksowny strój

fot. zrzut ekranu yourtango.com

„Tu, gdzie żyję, jest aktualnie zima. Mimo wszystko zdecydowałam się wystąpić w koszulce na ramiączkach. W takim stroju wstąpiłam do sklepu, gdzie kilka starszych osób patrzyło na mnie z zaciekawieniem. Ale najprawdopodobniej dlatego, że temperatura na zewnątrz nie współgrała z moim wizerunkiem. Później poszłam na siłownię. Kilka kobiet na mnie spojrzało, kilku facetów pożerało mnie wzrokiem, ale ogólnie nie wydarzyło się nic. Wszyscy są tam roznegliżowani” - relacjonuje pierwszy dzień.

seksowny strój

fot. zrzut ekranu yourtango.com

„Wciąż nie doświadczyłam tego, do czego zdolni są mężczyźni. Zdecydowałam się założyć sweter i… nic więcej. Zazwyczaj nosiłam pod nim legginsy. W takiej stylizacji wybrałam się do centrum handlowego i wytrzymałam tylko 45 minut. Czterech facetów dało mi swój numer telefonu, pięciu gwizdnęło na mój widok lub wydało inne zwierzęce odgłosy, a jeden nawet klepnął mnie w pośladek” - zwierza się Eden.

 

seksowny strój

fot. zrzut ekranu yourtango.com

„Nie mogłam ubrać się tak do pracy, ale przebrałam się przed wizytą w sklepie. Wchodząc do niego czułam się tak, jakbym złamała jakieś przepisy, ale postanowiłam dokończyć zakupy. Udawałam bezradną - prosiłam ludzi o dosięgnięcie jakiejś rzeczy z półki lub przeniesienie jej z regału do mojego wózka. Okazali się bardzo pomocni i nie chodzi wyłącznie o mężczyzn. Kiedy kilka miesięcy temu prosiłam o to samo - nikt nie reagował. Ale wtedy nie miałam odsłoniętych nóg i dekoltu” - twierdzi.

Zobacz również: 5 cech WULGARNEJ kobiety (Faceci zdradzają, w jaki sposób ją rozpoznać!)

seksowny strój

fot. zrzut ekranu yourtango.com

„W takim stroju wstąpiłam na pocztę, gdzie od razu zostałam przepuszczona na początek kolejki. W sklepie sytuacja się powtórzyłam - kobieta ustąpiła mi, bo miałam tylko jedną rzecz w koszyku. W centrym handlowym miałam kupić coś większego i chociaż się zdecydowałam, pracownica i tak nalegała, żebym zaczekała, bo może uda jej się załatwić dla mnie rabat. Wiele kobiet patrzyło na mnie w wymowny sposób, ale ogólnie zostałam potraktowana bardziej przyjaźnie, niż kiedykolwiek” - relacjonuje kolejny dzień eksperymentu.

seksowny strój

fot. zrzut ekranu yourtango.com

„Na wizytę w klubie z przyjaciółmi odważyłam się założyć coś, co przypomina raczej seksowną koszulkę nocną, niż sukienkę. Zabawa zakończyła się tym, że jakiś koleś nie chciał mnie puścić. Twierdził, że muszę pójść z nim do jego domu i kleił się przez cały wieczór. To nie było fajne” - twierdzi.

Największe zaskoczenie związane z tym eksperymentem? Większość ludzi traktuje cię lepiej, kiedy odsłonisz przynajmniej fragment swojego ciała. I nie dotyczy to wyłącznie mężczyzn. Zdarzają się sytuacje nieprzyjemne, ale dominują reakcje pozytywne.

Masz podobne doświadczenia?

Zobacz również: 30 gwiazd porno bez makijażu!

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.07.2016 19:20
nie wierzę że ktoś podniecał się takim klocem bez talii
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.07.2016 02:44
W jakim świecie ona żyje? Po pierwsze, ciało ma średnie. Nie mówię, że złe, ale widuję setki lepszych i sama mam lepsze. Chodzę w spódnicach non stop, nogi mam na wierzchu okrągły rok i przyznaję, że zaczepia mnie dużo mężczyzn, dostaję sporo propozycji, ale 45 minut i kilka numerów telefonu, komentarzy i klepanie (jakby było się czym chwalić... W życiu bym nie pozwoliła się klepnąć obcemu mężczyźnie)? Chyba zrobiła rundkę po budowie. Żyję w Uk od lat, wiem, że społeczeństwo tutaj jest dosyć otwarte, często komplementuje itp., ale umiar też mają. Kogoś poniosła fantazja, albo po prostu zachowywała się też wyzywająco. Poza tym, ubrania bardzo średnich lotów. Pokazywać też trzeba umieć.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 12.07.2016 13:16
A może oni jej tak pomagali bo stwierdziły, że jest biedna albo coś z nią nie tak. Kto normalny przecież chodzi tak ubrany w zimie?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.07.2016 09:51
a może Ona wtedy była po prostu pewniejsza siebie? nawet jak ktoś jest w dresie, ale jest pewny siebie to lepiej go inni traktują.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo