Męskie sukienki – tak czy nie?

Krótkie spódniczki z falbankami, długie suknie sięgające kostek i obcisłe, białe getry – oto, co naszym mężczyznom proponuje na wiosnę francuski projektant, Romain Kremer. Prowokacja, szaleństwo czy sztuka z wyższej półki?
Męskie sukienki – tak czy nie?
05.04.2009

Projektanci uwielbiają zaskakiwać, ale jak się okazuje, nie tylko kobiety. Wiosenna kolekcja mody męskiej projektu francuskiego designera, Romaina Kremera, to prawdziwa awangarda. Wśród jego propozycji można znaleźć krótkie spódniczki z falbankami, długie suknie sięgające kostek, a nawet obcisłe, białe getry... Wszystko w intensywnych barwach – od pomarańczy i limonki, aż po błękit oraz róż. Szczególną uwagę zwracają jednak nie barwy, a lekkie, półprzezroczyste materiały i nowoczesne (wręcz futurystyczne) kroje, kojarzące się z kosmiczną odyseją. Całość ożywiono wyrazistymi dodatkami – białymi lub czarnymi adidasami oraz okrągłymi torebkami noszonymi na długim pasku.

I choć mogłoby się wydawać, że projekty Romaina Kremera to część wiosennych kolekcji Haute Couture, nic bardziej mylnego! Francuski kreator mody przekonuje naszych mężczyzn, że współczesny facet nie powinien bać się żadnych stylistycznych wyzwań i czerpać z trendów to, co najdziwniejsze. My jednak jesteśmy bardzo sceptycznie nastawione do tego pomysłu, bo propozycje Kremera nie są ani praktyczne, ani ładne, ani męskie. Może to sztuka z wyższej półki – trochę szalona, trochę skandalizująca, trochę metroseksualna, ale na pewno nie do noszenia na co dzień!

Zobacz także:

Jedwabna bielizna z koronkami dla facetów

Puder wyłącznie dla mężczyzn

Weronika Woronowska

Polecane wideo

Komentarze (1457)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 16.12.2023 14:17
istne rurki, to i nawet nie sukienki
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.11.2023 21:02
obciach bo szmaty jak pończochy a nie jak trykot
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.11.2023 15:45
NWO PO GMO MPO
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.10.2023 17:18
Popieram jak równouprawnienie to i MAXI suknia i dla chłopa i dla baby, jak za dni biblijnych, żadne tam kuse pomniejszniki jak te tutejsze "sukienki" wyglądające przeźroczyście tak jakby ich nie było
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.10.2023 19:11
księża gromiąc baby w spodniach ZAPOMINAJĄ o gromieniu chłopów w spodniach - patrz jak ubrał się św Józef i św Maria - ZERO spodni jako czegoś NA WIERZCHU
odpowiedz

Polecane dla Ciebie