Projekt specjalny ORSAY - Modern Romance with Ania Wendzikowska

ORSAY w ramach kampanii wiosna-lato 2016 Modern Romance przygotował wraz z Anią Wendzikowską specjalny projekt - modowy video-blog.
Projekt specjalny ORSAY - Modern Romance with Ania Wendzikowska
Fot. mat. prasowe
31.03.2016

Ania w serii kilku filmów zabiera nas do świata ORSAY, gdzie króluje kobiecość, styl i niewymuszona, naturalna elegancja. W każdym odcinku gości modowych ekspertów, którzy doradząją jej, jak ubrać się na różne okazje, wykorzystując propozycje z najnowszej kolekcji ORSAY. Video-blog pełen jest porad i inspiracji dla nowoczesnych kobiet, które żyją w różny sposób i chcą czerpać z mody to, co najlepsze!

ODCINEK 3

Jaka jest współczesna moda kobieca – rozważna czy romantyczna? Jak podkreślić romantyczną naturą i stworzyć kobiecy look z nutką nowoczesności? Odpowiedzi na te pytania, w trzecim odcinku video-bloga, próbuje znaleźć Ania wraz ze znaną stylistką, Eweliną Rydzyńska.

Premiera trzeciego odcinka oznacza też ostatnią odsłonę konkursu związanego z video-blogiem, w którym można wygrać sesję zdjęciową z Anią. Wystarczy na swoim Instagramie opublikować zdjęcie z #ORSAYwithAnia, wyrażające temat danego odcinka.

Video-blog można śledzić na stronie www.orsay.com/modernromance oraz Social Media marki ORSAY.

Odcinek 3 na YouTube:

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie