Matthew Williamson dla H&M - oceń!

Ulubiony projektant Kate Moss, Sienny Miller i Keiry Knightley, Matthew Williamson, stworzył niepowtarzalną kolekcję wiosennych ubrań dla H&M. Jego projekty już 28 kwietnia trafią do sklepów na całym świecie. Teraz i ty możesz poczuć świat wielkiej mody na własnej skórze!
Matthew Williamson dla H&M - oceń!
27.03.2009

W tym sezonie zaszczyt stworzenia specjalnej kolekcji ubrań dla H&M przypadł Matthew Williamsonowi. Tym samym słynny Brytyjczyk i ulubieniec Kate Moss, Sienny Miller czy Keiry Knightley stał się kolejnym, po Karlu Lagerfeldzie, Viktorze & Rolfie, Cavallim oraz Rei Kawakubo, znanym projektantem, który zgodził się na współpracę z popularną, szwedzką siecią.

Wybór H&M nie był przypadkowy, bo Williamson już od kilku sezonów uznawany jest za jedno z największych objawień angielskiej mody. Docenia się go nie tylko w Londynie, ale również w Nowym Jorku i Paryżu. Znawcy podziwiają to, w jaki sposób łączy szalone, neohipisowskie tendencje, elementy etno oraz futurystyczny folklor w wersji lux. Dzięki temu tworzy niezwykłe, barwne kreacje będące kwintesencją współczesnego brytyjskiego szyku, który można ubrać w dwa słowa: wzory i kolory.

Bardzo wzorzyste i kolorowe są również projekty kreatora dla H&M. Niektóre z nich (szczególnie połyskliwy, granatowy garnitur) wyglądają jak żywcem wyjęte z jego autorskiej kolekcji na tegoroczną wiosnę. Mamy tu więc do wyboru całą feerię deseni – od pawich piórek, przez kwitnące kwiaty, po artystyczne, jakby namalowane farbą pejzaże. Oprócz tego zachwycają intensywnie soczyste odcienie w najpiękniejszych kolorach tęczy i najmodniejsze w tym sezonie fasony – kombinezony, duże marynarki, skórzane ramoneski, długie, falbaniaste spódnice, sukienki ze skrzydlatymi rękawami. A wszystko doprawione wyrazistymi dodatkami w postaci szerokich, rockandrollowych pasków oraz niebezpiecznie wysokich obcasów.

Ekskluzywna linia kolekcji „Matthew Williamson for H&M” trafi do wybranych salonów na terenie całej Polski już 23 kwietnia. To jednak nie koniec niespodzianek – w połowie maja we wszystkich sklepach H&M pojawi się seria letniej garderoby dla kobiet i mężczyzn, również zaprojektowanych przez brytyjskiego wirtuoza mody. Emocje są tym większe, że będzie to pierwsza męska kolekcja stworzona przez Williamsona.

Jak się okazuje, H&M już kolejny raz daje nam niepowtarzalną szansę zasmakowania wielkich trendów za niewielkie pieniądze. Każda z nas może teraz wyglądać tak, jakby właśnie zeszła z wybiegu od znanego kreatora. Nam się ten pomysł bardzo podoba, a wam?

Zobacz także:

Wielki powrót słomkowych kapeluszy

Szorty w stylu retro

Weronika Woronowska

Polecane wideo

Komentarze (194)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.07.2011 14:29
KkEgmI jkvytaobcdzc
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2011 11:04
x7RUjQ fgzyvwbnuxxn
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2011 00:40
Tutaj wpisz treść komentarza...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2011 00:40
That's a mold-brkaeer. Great thinking!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.05.2009 19:14
1,2,6 - to jest najlepsze są super:D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie