Alicja Bachleda-Curuś projektuje dla W.KRUK. Zobaczcie kolekcję EOS!

Biżuteria EOS symbolizuje przemianę, jaką przechodzi kobieta, aby z odwagą i pewnością siebie sięgnąć po wszystko, co przynosi jej nowy dzień.
Alicja Bachleda-Curuś projektuje dla W.KRUK. Zobaczcie kolekcję EOS!
23.02.2016

Kiedy po nocy wstaje dzień, zmienia się wszystko. Nastaje nowy początek, pełen energii, odwagi i niezależności. W najnowszej kolekcji autorskiej W.KRUK świt jest kobietą, która odradza się, aby podjąć wyzwanie otaczającego ją świata. A historię tę opowiada Alicja Bachleda-Curuś – autorka kolekcji EOS. Nowa kolekcja autorska W.KRUK, zaprojektowana przez Alicję Bachledę-Curuś, zainspirowana jest Eos, grecką boginią świtu. Biżuteria EOS symbolizuje przemianę, jaką przechodzi kobieta, aby z odwagą i pewnością siebie sięgnąć po wszystko, co przynosi jej nowy dzień.

Alicja Bachleda-Curuś jest autorką wszystkich elementów kolekcji EOS. Rolą projektanta W.KRUK było merytoryczne wspieranie Alicji w procesie twórczym, wykonanie finalnych rysunków oraz przygotowanie wzorów biżuterii do produkcji.

EOS kryje w sobie piękno, młodość i odrodzenie. Inspiracja boginią brzasku i świtu towarzyszyła mi już od momentu pracy nad pierwszymi szkicami biżuterii. Zawarłam w niej motywy szczególnie mi bliskie. Istotnym elementem w kolekcji EOS jest dla mnie wąż i jego symbolika. Reprezentuje on transformację i jest przewodnikiem duchowym. W moim życiu zmian było i będzie wiele, a symbol węża prowadzi mnie przez nowe terytoria, dając siłę do działania. Przypomina o energii życia, która wywodzi się z natury, ale również o możliwości metamorfozy – mówi Alicja Bachleda-Curuś.

Autorska biżuteria Alicji Bachledy-Curuś EOS od W.KRUK wykonana jest z żółtego i różowego złota oraz srebra. Obejmuje pierścionki, bransolety, naszyjniki, kolczyki i nausznice. Obok węża, wiodące motywy stanowią w niej pędy roślin i listki paproci. Wybrane złote elementy kolekcji ozdobione są szmaragdami i brylantami, a srebrne – cyrkoniami. Wyjątkowymi elementami EOS są nowoczesne bransolety, trzy pierścionki, które mogą być noszone pojedynczo lub w komplecie, oraz pierścionek na dwa palce.Srebrna biżuteria z kolekcji EOS została wyprodukowana tą samą technologią, co biżuteria złota. Oznacza to, że jej jakośćjest bardzo wysoka. Ponadto, dzięki wykorzystaniu zaawansowanej techniki rodowania, lśni ona niczym białe złoto. Cyrkonie w kolekcji EOS oprawiane są jak brylanty – precyzyjnie i dokładnie. Kamienie w kolekcji EOS osadzane sąręcznie, pod mikroskopem.

EOS Alicji Bachledy-Curuś jest trzecią kolekcją autorską W.KRUK. Dotychczas powstały kolekcje: VIS, do której inspiracje stworzyła Kinga Rusin, oraz VOCALISE, zaprojektowana we współpracy z Anną Marią Jopek.

Kolekcja EOS dostępna będzie w salonach W.KRUK od 4 marca br. Już od 26 lutego można kupić ją w sklepie internetowym wkruk.pl.

Zobacz także: Pierścionki zaręczynowe Twoich marzeń: Apart, W.KRUK, Yes ♥

Pierścionek, 1790 zł

Pierścionek, 1790 zł

Nausznica, 899 zł (1 szt.)

Nausznica, 899 zł (1 szt.)

Bransoleta, 499 zł

Bransoleta, 499 zł

Pierścionek, 129 zł

Pierścionek, 129 zł

Pierścionek, 279 zł

Pierścionek, 279 zł

Naszyjnik, 399 zł

Naszyjnik, 399 zł

Bransoleta, 6990 zł

Bransoleta, 6990 zł

Kolczyki, 699 zł

Kolczyki, 699 zł

Nausznica, 499 zł (1 szt.)

Nausznica, 499 zł (1 szt.)

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Bee (Ocena: 5) 23.02.2016 16:56
Takie trochę..... owsiki ;P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie