Chore ceny ciuchów H&M x Balmain na Allegro! Ile ofiar mody skusi się na tak drogie ubrania?

Polacy są jak zwykle zaradni. Na wszystkim chcą zarobić.
Chore ceny ciuchów H&M x Balmain na Allegro! Ile ofiar mody skusi się na tak drogie ubrania?
06.11.2015

Współpraca H&M x Balmain budziła niezdrowe emocje już od kilku miesięcy. Najpierw dywagowano, czy będą to ubrania do noszenia na co dzień, czy raczej ekskluzywne fatałaszki na specjalne okazje. Potem zastanawiano się, jakie będą ich ceny i – przede wszystkim – czy zwykłych zjadaczy chleba będzie na takie ciuchy stać.

Kiedy wreszcie kolekcja pojawiła się na wybiegu, a potem na stronie internetowej H&M podano ceny poszczególnych egzemplarzy, wydarzyło się coś, co było do przewidzenia: Polacy chwalili design ubrań, ale narzekali na zbyt wysokie ceny. Mimo to w kolejce do sklepu ustawiły się tłumy (dosłownie!), które zgarniały z wieszaków wszystko, co było pod ręką.

Kierowała nimi miłość do światowej mody? Absolutnie nie. Raczej chęć zysku, co doskonale widać na internetowych aukcjach. Ubrania H&M x Balmain, które w sklepie można było kupić mniej więcej do 1500 zł, na Allegro kosztują nawet dwa, trzy razy tyle.

I zastanawia nas tylko jedno: ile osób będzie w stanie przepłacić, byle tylko mieć w szafie ciuch z metką znanego projektanta?

H&M x Balmain

Chore ceny ciuchów H&M x Balmain na Allegro

H&M x Balmain

Chore ceny ciuchów H&M x Balmain na Allegro

H&M x Balmain

Chore ceny ciuchów H&M x Balmain na Allegro

H&M x Balmain

Chore ceny ciuchów H&M x Balmain na Allegro

H&M x Balmain

Chore ceny ciuchów H&M x Balmain na Allegro

Komentarze (16)

Ocena: 5 / 5
Zafrasowana (Ocena: 5) 15.11.2015 01:41
Te ceny są chore! Nawet jak na Bydgoszcz!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.11.2015 09:29
redaktoreczki chyba zazdrosne, że nie stać je na cokolwiek z tego...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.11.2015 23:28
Problemy ludzi pierwszego świata... W dziwnych czasach przyszło nam żyć.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.11.2015 22:33
dla mnie to żałosne kupować te ubrania. To taki produkt dla klasy średniej z aspiracjami do luksusu. To przecież nie jest Balmain tylko H&M. Projekt jest nie ważny ale jakość. Wolałabym mieć płaszcz z kaszmiru wg mojego projektu, uszyty przez panią Halinkę niż kurtkę projektu Olivera z Balmain wykonanego w Chinach z wiskozy. Tylko strata pieniędzy i to w idiotyczny sposób. Jak słysze te wywody celebrytek 3 ligi jak to wydały 9 tys na te ciuchy. To nie lepiej kupić jedną rzecz ale prawdziwego Balmaina, z ich jakością czy kilka sztuk przereklamowanych szmat? Mi na miejscu takiej Dody czy Horodyńskiej ,które uważają się za kobiety o luksusowych upodobaniach,które stać na drogie ubrania, było by wstyd nosić taką ubogą wersję dla naiwnych.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 06.11.2015 15:15
Ja doskonale rozumiem, że ktoś na tym szale i ogłupieniu chciał sobie zarobić i odsprzedaje teraz te ciuchy na aukcjach internetowych. Ale że ktoś chce chodzić w czymś co aż krzyczy: a) stałam pod tym sklepem jak durna, a potem niemal biłam się żeby kupić "ekskluzywny" podkoszulek, choć taka forma robienia zakupów z ekskluzywnością nie ma nic wspólnego (spójrzcie jak butiki znanych projektantów wyglądają w rzeczywistości i jakiej atmosferze się tam kupuje) b) jestem tak głupia żeby za tę masówę i produkt wypocony przez marketingowców h&m kilkukrotnie przepłacać w internecie, choć ktoś ma to samo za o wiele niższą cenę. A wiedzieć będą wszyscy przecietnie zainteresowani modą bo zdjecia kolekcji były wszędzie od momentu gdy marka udostępniła je w sieci. O, pardon! kiedy "wyciekły" w niewiadomy sposób ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo