TATUUM: Pora na przegląd oferty jesiennych okryć!

Tu znajdziesz swoją idealną kurtkę!
TATUUM: Pora na przegląd oferty jesiennych okryć!
02.10.2015

Nadchodzi czas na kurtkę! I niech nie będzie to tylko zwykłe, ocieplające okrycie, które wkładamy codziennie z prozaicznej konieczności. Teraz - kiedy sezon dopiero się zaczyna- warto pomyśleć nad kurtką idealną.

Wśród tegorocznych okryć marki Tatuum znajduje się wiele modeli, które zasługują na specjalną uwagę. Są to propozycje stworzone na co dzień, jak i czas wolny czy weekend. Klasyczny, bardzo kobiecy płaszcz z modnym efektem „pieprz i sól” przyciąga uwagę doskonałej jakości materiałem, zawierającym aż 80% wełny. Pikowane propozycje z wypełnieniem świetnie sprawdzą się wtedy, gdy chcemy aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu.

Na cieplejszy początek jesieni Tatuum proponuje lżejsze kurtki, które wyróżnia uniwersalny charakter, czyniący je odpowiednimi także do eleganckich czy klasycznych stylizacji. Projektanci zadbali o to, by mimo puchowych wypełnień czy pikowania damska sylwetka była odpowiednio podkreślona dzięki zastosowaniu odpowiednich konstrukcji oraz pasków. Kolorystyka stylowych, jesiennych propozycji przyciąga uwagę, doskonale współgrając z resztą kolekcji marki.

Rozpoczęta właśnie akcja „kurtka”, obowiązująca w salonach marki oraz na www.eshop.tatuum.com jest doskonałą okazją, aby przygotować się do jesieni i zimy. Teraz wszystkie okrycia wierzchnie objęte są rabatami nawet do -70zł! Zapraszamy więc do Tatuum – tu znajdziesz swoją idealną kurtkę!

Tatuum

Tatuum

Tatuum

Tatuum

Tatuum

Tatuum

Tatuum

Tatuum

Tatuum

Tatuum

Tatuum

Tatuum

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo