Modny trening z nową kolekcją adidas Women!

Najnowsza linia marki została podzielona na dwie odsłony: jesienną oraz zimową.
Modny trening z nową kolekcją adidas Women!
11.09.2015

Jesienno-zimowa odsłona marki to połączenie najmodniejszych trendów i krojów z zaawansowanymi technologiami. Intensywny trening z ciężarami czy relaksująca joga? Niezależnie od wyboru, adidas przygotował propozycje dla wszystkich entuzjastek aktywności fizycznej.

Jesienią pierwszą rolę grają intensywne kolory oraz zakręcone printy, które na pewno zmotywują do ćwiczeń nawet w deszczowe dni. Motywy przywodzące na myśl miasto nocą i futurystyczne nadruki – to główne inspiracje nowej kolekcji. Marka zadbała o modny design oraz o jak najwyższy komfort.

Wygodne legginsy z podwyższonym stanem zapewniają wygodę podczas treningu, a sportowe staniki gwarantują stabilną podporę dla biustu.

Należy pamiętać również o odpowiednio dobranym obuwiu sportowym. W tym sezonie nowością jest model butów Atani Bounce wyposażony w technologię BOUNCE™, która zapewniają dużą dawkę dodatkowej energii na każdym kroku.

Motywem głównym drugiej części kolekcji są mocne kolory - połączenie czerwieni, oranżu (do wyboru w intensywnym lub przygaszonym odcieniu) morskiego oraz czerni. Legginsy  w mocnych odcieniach skomponowane z jednolitą górą tworzą ciekawy, wyrazisty look.

Nowością jest połączenie różnych struktur i materiałów. Dopasowany, kombinezon w przygaszonym, niebieskim kolorze z siatkowymi elementami na łydkach to propozycja dla kobiet, które chcą się wyróżnić podczas treningu. Marka nie zapomniała o dodaniu technologicznych aspektów do najnowszej kolekcji. Zastosowane rozwiązanie Climacool zapewnia wentylację, przewiewność i suchość podczas nawet najbardziej intensywnych ćwiczeń.

adidas Women

adidas Women

adidas Women

adidas Women

adidas Women

adidas Women

adidas Women

adidas Women

adidas Women

adidas Women

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo