Zoom na trend: bielizna w zwierzęce printy

Kolekcja Etam na jesień/zimę 2015.
Zoom na trend: bielizna w zwierzęce printy
24.08.2015

Istnieje kilka modowych trendów, które wracają co kilka sezonów jak bumerang. Jednym z nich są nieśmiertelne zwierzęce printy, które również w tym roku zagościły na wybiegach w kolekcjach Burberry, Marca Jacobsa czy Erdem. Francuskie Etam wykorzystało zwierzęce printy w kolekcji bielizny na jesień/zimę 2015. Modnie, seksownie i z pazurem.

Motyw zwierzęcy przewija się w modzie od dziesiątek lat. Mimo, że wielu osobom wciąż kojarzy się z modą lat. 80 czy 90. współcześni projektanci udowadniają, że nieśmiertelna „panterka” może być podana w sposób wysmakowany i z klasą. Co zrobić, jeżeli kochamy zwierzęce printy, ale nie jesteśmy na tyle ekstrawaganckie żeby nosić je na ubraniach? Bielizna.

Francuskie Etam przygotowało kilka propozycji rodem z sawanny na sezon jesień/zima 2015. Wśród propozycji znalazły się zarówno bielizna dzienna jak i nocna: biustonosze i majtki, krótkie i długie spodenki czy kombinezon do spania. Mnogość form zaspokoi potrzeby każdej kobiety. Od klasycznych brązowo-czarnych printów, przez wzory w formie tłoczeń i wypukłości a nawet… koronkę utkaną w zwierzęce wzory!

Najnowsza kolekcja Etam na jesień/zimę 2015 dostępna jest już w firmowych sklepach w całej Polsce.

Etam
Etam
Etam
Etam
Etam
Etam
Etam

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo