Moda męskim okiem: Co myśli o Tobie facet, jeśli ciągle ubierasz się na czarno?

Chyba czas, aby w naszej garderobie pojawiły się także inne kolory...
Moda męskim okiem: Co myśli o Tobie facet, jeśli ciągle ubierasz się na czarno?
06.08.2015

Wydaje Ci się, że moda to wyłącznie domena kobiet, a zdecydowana większość facetów nie ma zielonego pojęcia na ten temat? Masz rację! Nie zapominaj jednak, że mężczyźni także mają oczy i swój gust. Nie sugerują się tym, jaki kolor i fason są najmodniejsze w danym sezonie, ale tym, czy odzież wygląda w miarę ładnie i normalnie. Do tematu podchodzą bardzo praktycznie i „na oko”. Zazwyczaj siedzą cicho i nie komentują Twoich stylizacji, ale to nie oznacza, że nie mają swojego zdania.

Tym razem Tomek przyjrzał się naszej czarnej odzieży, którą tak uwielbiamy. Niektóre jego wnioski mogą być dla Was zaskakujące, ale pamiętajcie, że to spojrzenie laika. A tak właśnie spogląda na nas większość facetów w Polsce. Nie interesują ich metki i trendy, ale natychmiast wiedzą, czy coś jest w porządku, czy może jednak wręcz przeciwnie.

Gardzisz pozostałymi kolorami? Sprawdź, co mówią o Tobie ubrania w żałobnym odcieniu...

czarne ubrania

NIE MASZ POMYSŁU NA SIEBIE

Eksperymentowanie z kolorami, zestawianie ich ze sobą i wybieranie tych, w których wyglądasz najkorzystniej, to spore wyzwanie. Najwyraźniej Ciebie przerasta i dlatego przyjęłaś najprostszą taktykę – zawsze będziesz wyglądała tak samo. Trudno powiedzieć, by był to „pomysł na siebie”. Świadczy to raczej o jego braku. Czerń wygląda dobrze na każdym, a na dodatek taka konsekwencja znacznie ułatwia zakupy. Sprytnie, ale atrakcyjnie dla mężczyzn? Mam poważne wątpliwości...

czarne ubrania

JESTEŚ ORYGINALNA

Zacznijmy od wniosków pozytywnych. Nie są one zbyt częste, ale uznajmy, że uwielbienie do jednego koloru (w tym przypadku mrocznej czerni) może świadczyć o Twojej alternatywnej osobowości. Chcesz się czymś wyróżnić, więc bojkotujesz wszystkie inne barwy i niemal zawsze wyglądasz jak czarna wdowa. Czujesz się wyjątkowo i jesteś wyjątkowa, bo mało która kobieta jest w kwestii mody tak konsekwentna. Czy to się podoba facetom? Śmiem twierdzić, że w 99% przypadków nie do końca. Wolimy jednak bardziej urozmaicony świat.

czarne ubrania

BARDZO NIE LUBISZ SWOJEGO CIAŁA

Wszystkie zakompleksione kobiety uwielbiają czarną odzież. Najlepiej obszerną, aby nie tylko optycznie wyszczuplała, ale także maskowała wszystkie niedoskonałości. Jeśli codziennie widzę Cię w czarnych spodniach, czarnym t-shircie i dla odmiany czarnej kurtce – prędzej czy później zacznę się zastanawiać, co też musi kryć się pod tymi ubraniami. Najprawdopodobniej nie dojdę do zbyt korzystnych dla Ciebie wniosków, a pierwotne zainteresowanie przemieni się w pewność, że coś jest z Tobą nie tak.

czarne ubrania

MASZ MROCZNĄ OSOBOWOŚĆ

Nie wszystkie kobiety to słodkie dziewczynki i chyba nikogo nie trzeba do tego przekonywać. Niektóre z Was życie zdążyło już mocno doświadczyć, a wtedy jest tylko jeden kolor, który najlepiej odda Wasze wnętrze – mroczna czerń. Jeśli boisz się innych odcieni i na co dzień przypominasz ciemną plamę, niejednego faceta przejdą z tego powodu dreszcze. Dla nas to wołanie o pomoc, bo świadczy o tym, że wewnętrzny smutek nie pozwala Ci się cieszyć życiem.

czarne ubrania

UDAJESZ KOGOŚ, KIM NIE JESTEŚ

Czasami jest wręcz odwrotnie – w głębi duszy jesteś słodką dziewczyną, do której osobowości najlepiej pasowałaby tęcza, ale nie chcesz się do tego przyznać. Boisz się, że zostanie to potraktowane jako przejaw Twojej słabości. W obronie przed ludźmi, którzy mogliby to wykorzystać, maskujesz się za czarną powłoką. Czasami to tylko poza, aby zaintrygować towarzyszy, ale sporo ryzykujesz – mało który z nas będzie chciał to sprawdzić.

czarne ubrania

JESTEŚ SATANISTKĄ

Najbardziej oczywista odpowiedź. Przynajmniej dla ludzi z pokolenia naszych dziadków. Może czas odmienić nieco swój wizerunek?

Komentarze (27)

Ocena: 4.07 / 5
anyone (Ocena: 5) 02.04.2016 07:56
LOL artykule xdd
odpowiedz
ally (Ocena: 1) 18.08.2015 18:19
Pff, śmieszne. Ostatni podpunkt ;)))) Ale naprawdę - żaden facet nie będzie mi mówił, co powinnam nosić i czego nie. Noszę to, co mi się podoba, a nie jemu. Droga wolna. I jeszcze - która z dziewczyn na zdjęciach wygląda tak jak jest opisane w artykule? Coś nie widzę, żeby były grube albo smutne.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 17.08.2015 16:11
Żenada. Nie jestem satanistą w wręcz przeciwnie wierzę w Boga...mam pomysł na siebie i jestem sobą. Nikogo nie udaje a ubieram się na czarno bo słucham metal, rock i punk. To wszystko
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.08.2015 11:59
Ubieram się na czarno, bo jestem satanistką, / I nie, nie składam kotów i dziewic w ofierze.
odpowiedz
Tarwani (Ocena: 5) 07.08.2015 02:14
UBIERAM SIĘ NA CZARNO PONIEWAŻ JESTEM Z NOCNEJ STRAŻY :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo