10 męskich blogów modowych, które od dziś powinien obserwować Twój facet!

Zapraszamy do lektury słownika współczesności, gdzie fotki z ulicy są krajobrazem, a styl wysuwa się na pierwszy plan. Zaintrygowane?
10 męskich blogów modowych, które od dziś powinien obserwować Twój facet!
07.07.2015

Nie wszyscy blogerzy to dwudziestoparoletni chłopcy z niezdrową obsesją na punkcie luksusowych marek odzieżowych. Tak naprawdę największy rozgłos zyskują teraz intersujący, kreatywni i twórczy mężczyźni z obsesją na punkcie selfie, idąc śladami słynnego na całym świecie właściciela bloga Bryanboy. Ci mężczyźni mają własną opinię na temat tego, jakie ciuchy powinno się nosić, jakich warto się pozbyć i co najważniejsze, mówią o tym w czym sami czują się najlepiej. Obserwując ich strony, faceci mają możliwość dowiedzieć się od nich tego, co aktualnie jest na czasie, kto wystąpił na tegorocznych Fashion Weekach, czy gdzie warto wybrać się na wakacje.

Zapraszamy do lektury słownika współczesności, gdzie fotki z ulicy są krajobrazem, a styl wysuwa się na pierwszy plan. Zaintrygowane?

Oto lista 10 najciekawszych męskich blogów modowych.

1. I Am Galla

Poznajcie blogera z Nowego Jorku, Adama Gallaghera. To ten wysoki, niezwykle przystojny ciemny blondyn jest odpowiedzialny za jeden z najlepszych blogów dla mężczyzn szukających amerykańskiego stylu.

 

The Gentleman Blogger

8. The Gentleman Blogger

Matthew Zorpas, odpowiedzialny za The Gentleman Blogger mówi, że nigdy nie natknął się na garnitur, który mu się nie spodobał. Być może jest to powód dla którego Esquire U.K. przyznali mu miejsce na liście najlepiej ubranych mężczyzn w 2010 roku.

>>>
What My Boyfriend Wore

9. What My Boyfriend Wore

What My Boyfriend Wore to w rzeczywistości pomysł poprzedniej dziewczyny blogera Sergio Ines. Wywodzący się z południowej Afryki trendsetter rozbudował koncepcję opracowaną przez swoją eks, która wrzucała jego zdjęcia na Instagram. Od tamtego czasu zagląda na niego coraz więcej mężczyzn i czerpie z niego inspiracje. 

>>>
Style Society Guy

10. Style Society Guy 

Vogue, The New York Times i WWD są zgodni co do faktu, że Jamal Jackson to jeden z najlepiej ubranych mężczyzn i kultowa postać street style. W chwilach gdy odrywa się od prowadzenia swojego bloga Style Society Guy, pisze artykuły dla portalu Details.com.

K. D.
My Belonging

My 2. My Belonging

Tommy Lei, bloger wywodzący się z Los Angeles jest idealnym przykładem połączenia luzu charakteryzującego zachodnie wybrzeże i szyku, typowego dla wschodniej części kraju. Out Magazine, The Huffington Post i Barneys to tylko niektórzy jego fani.

>>>

He Spoke Style

3. He Spoke Style

Jesteśmy pewni, że Brian Sacawa z He Spoke Style to osoba, która opanowała podróżowanie w czasie i zawitała do nas z ery Mad Men. Bo jak inaczej wytłumaczyć jego talent do dobierania perfekcyjnych garniturów i zamiłowania do whiskey?

>>>

Scout Sixteen

4. Scout Sixteen

Bloger Scout Sixteen to Justin Livingston, który przeprowadził się do Nowego Jorku z Tennessee dla rozkręcenia swojej kariery. Jego posty na blogu poruszają wiele obszarów tematycznych: od podróży, przez muzykę, aż do ubierania się za grosze.

>>>
Mr. Boy

5. Mr. Boy

Karlmond Tang, angielski bloger znany szerzej jako Mr. Boy preferuje jakość nad ilość. Nie publikuje postów tak często jak inni blogerzy, jednak jego notki są warte czasu oczekiwania. Gap, Urban Outfitters czy Harrods podzielają to zdanie.

>>>
Kate Loves Me

6. Kate Loves Me

 

Absolwent Central Saint Martins o imieniu Pelayo Diaz jest paryskim edytorem dla Kate Loves Me, bloga, który został uznany przez TIME Magazine, jako jeden z czterdziestu najbardziej wpływowych blogów z męskim stylem.

>>>
Closet Freaks

7. Closet Freaks

Anthony Urbano to kreatywny talent, stojący za popularnym blogiem Closet Freaks. Wpisując adres bloga w przeglądarkę, możecie spodziewać się wielu kombinacji kolorystycznych i mnóstwo sposobów, aby ubrać klasyki garderoby. 

>>>

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.07.2015 19:35
uwielbiam facetow w garniturach!!!! nr 1 moj ideal!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo