SPLENDORbyCLAUDIA for OCHNIK!

OCHNIK rozpoczyna współpracę z projektantką i blogerką Claudią Adaszewską!
SPLENDORbyCLAUDIA for OCHNIK!
25.06.2015

Stylistka, projektantka, a zarazem autorka modowego bloga Claudia Adaszewska stworzyła intrygujące projekty odzieży i dodatków do najnowszej, jesienno-zimowej kolekcji OCHNIK.

– Kolekcja, która powstała specjalnie dla marki OCHNIK, inspirowana jest tym, co mnie otacza. Uwielbiam duże, tętniące życiem miasta, dlatego starałam się przemycić do moich projektów trochę streetstyle`owej  nonszalancji – zdradza Claudia Adaszewska. – Projektując, utożsamiam się z każdą rzeczą̨. Tworzę ubrania, w których sama chętnie bym chodziła i w których widziałabym inne kobiety. Mój styl, choć́ często się zmienia, jest wierny pewnym kanonom. Najważniejsze pozostaje zachowanie perfekcji w wykonaniu i formie, a także podkreślenie atutów i ukrycie mankamentów kobiecej sylwetki. Wszystko po to, aby każda kobieta mogła czuć się pewnie i była świadoma swojej wartości – dodaje autorka bloga SPLENDORbyCLAUDIA.

Linia odzieży i dodatków Claudii Adaszewskiej mimo nowatorskiego charakteru jest spójna z wizerunkiem marki i harmonijnie wpisuje się w jej styl. Gratką dla wielbicieli blogerki będzie niewątpliwie jesienny lookbook marki, w którym Claudia osobiście zaprezentuje swoje projekty. Już dziś możemy zdradzić, że zostały one oparte m.in. na połączeniu tkaniny i futra. Więcej szczegółów niebawem!

Claudia Adaszewska jest absolwentką Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie i autorką bloga modowego SPLENDORbyCLAUDIA. Jej stylizacje i projekty zdobywają uznanie w kraju i poza granicami. W 2014 r. magazyn „Vanity Fair” przyznał jej tytuł najlepiej ubranej osoby na świecie. 

SPLENDORbyCLAUDIA for OCHNIK!

SPLENDORbyCLAUDIA for OCHNIK!

SPLENDORbyCLAUDIA for OCHNIK!

SPLENDORbyCLAUDIA for OCHNIK!

SPLENDORbyCLAUDIA for OCHNIK!

SPLENDORbyCLAUDIA for OCHNIK!

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.06.2015 16:26
Sprzedam zestaw z Women On Web, zestaw sklada sie z 1 tab Mifepristonu + 8 tab Misoprostolu Zestaw sprzedam za 390zł, mozliwa jest wysylka kurierska lub poczta polska lub odbior osobisty! Moj numer to 697564trzy10.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.06.2015 16:24
Napisz komentarz...Sprzedam zestaw z Women On Web, zestaw sklada sie z 1 tab Mifepristonu + 8 tab Misoprostolu Zestaw sprzedam za 390zł, mozliwa jest wysylka kurierska lub poczta polska lub odbior osobisty! Moj numer to 697564trzy10.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo