Poznaj ZIEŃ A PORTER!

Wczoraj wieczorem odbyło się uroczyste otwarcie butiku Macieja Zienia w Galerii Mokotów.
Poznaj ZIEŃ A PORTER!
25.09.2014

Wczoraj wieczorem odbyło się uroczyste otwarcie butiku Macieja Zienia w Galerii Mokotów. Na wydarzeniu zaprezentowano nową, zaskakującą kolekcję Zień-a-Porter, która zachwyciła przybyłe gwiazdy, m.in. Grażyna Szapołowską, Joannę Horodyńską, Pauliną Sykut czy popularną blogerkę Jessicę Mercedes.

Projekty Macieja Zienia słyną z niebywałej elegancji i subtelności, są swoistym piedestałem dla kobiecości i zmysłowości. „Nowa kolekcja jest dedykowana kobietom, które cenią sobie styl proponowany przez markę Zień. Nowością są tkaniny, które zostały wybrane do linii ZIEŃ A PORTER. Założenie było takie, by nadal były to materiały o bardzo wysokiej jakości. Tkaniny w nowej kolekcji zostały wybrane pod kątem tego jak zachowują się przy częstym noszeniu, czy nie tracą koloru po praniu i zbytnio się nie gniotą, dlatego są to głownie bawełna z jedwabiem, bawełna ze streczem, jedwabne dzianiny, muśliny, żorżety i krepy” – wyjaśnia Rafał Tylicki, Dyrektor Kreatywny marki Zień.

Kolekcja spotkała się z ogromnym uznaniem ze strony gości. Specjalną atrakcją wieczoru była mini-sesja fotograficzna dla przybyłych gości i gwiazd, które pozowały do trzech haseł: „nie chcę widzieć”, „nie chcę słyszeć”, „nie chcę mówić”, inspiracją do tego pomysłu jest nazwisko projektanta i słowo ZIEN, które w języku holenderskim znaczy „zobaczyć”. Maciej Zień podczas otwarcia miał na sobie t-shirt z Grażyną Szapołowską, która jako ikona polskiego kina zapozowała wyrażając emocje do tych trzech haseł. Niebawem t-shirt pojawi się w sprzedaży w butiku w Galerii Mokotów.

Butik w Galerii Mokotów znajduje się na pierwszym piętrze, w strefie zwanej Aleją Projektantów. Jest również pierwszym i jedynym butikiem projektanta znajdującym się na terenie centrum handlowego.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
halka (Ocena: 5) 06.11.2014 23:50
lubię Zienia ale myślę że trzeba dac trochę przestrzeni młodym polskim projektantom. w magazynie ONLY YOU powstała nawet taka rybryka, polecam! ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo