Wygraj wakacyjny zestaw plastrów COMPEED® oraz supermodną przezroczystą torebkę!

Odpowiedz na proste pytanie. Być może nagroda powędruje właśnie do Ciebie!
Wygraj wakacyjny zestaw plastrów COMPEED® oraz supermodną przezroczystą torebkę!
11.08.2014

Szpilki. Są Ci tak drogie i bliskie! Niczym przyjaciółki wspierają Cię w ważnych momentach i dodają pewności siebie. Wieczorne, romantyczne wyjście z ukochanym traci blask, gdy nie ma ich przy Tobie. Gdziekolwiek jesteś: w biurze czy na wakacjach; na shoppingu albo  imprezie – do pełni szczęścia potrzebujesz mieć przy sobie również uwielbiane buty na obcasach. Wiesz, że gdy tylko je założysz, nic Cię nie powstrzyma. I o  to właśnie chodzi! Marka COMPEED® w pełni rozumie Twoją miłość. Byś mogła poczuć się jeszcze bardziej stylowo, zaprosiła do ponownej współpracy światowej sławy ilustratora mody, Jordiego Labanda. Artysta zaprojektował ilustrowane pudełeczko na plastry COMPEED® - modny niezbędnik na pęcherze na piętę.

Teraz masz niepowtarzalną szansę, by to małe dzieło sztuki trafiło właśnie w Twoje ręce! Wystarczy, że w jednym lub w kilku zdaniach odpowiesz na pytanie:

Za co kochasz szpilki?

Swoją wypowiedź prześlij mailem na adres redakcja(at)papilot.pl. W tytule wiadomości, wpisując „KONKURS COMPEED”. Na Twoje zgłoszenia czekamy do 20 sierpnia 2014 roku do godziny 23:59. Najciekawsze odpowiedzi wybierze redakcja.

DO WYGRANIA SĄ:

Nagroda główna

Wakacyjny zestaw 5 opakowań plastrów COMPEED® zaprojektowanych przez Jordiego Labanda wraz z hitem sezonu  - przezroczystą torebką na łańcuszku!

Oraz... aż 4 nagrody pocieszenia!

Wakacyjne zestawy 5 opakowań plastrów COMPEED® zaprojektowanych przez Jordiego Labanda, które pozwolą Wam już zawsze cieszyć się chodzeniem na szpilkach.

Nie czekaj i już teraz weź udział w naszej zabawie. Listę laureatów opublikujemy 22 sierpnia br.

Powodzenia!

Komentarze (9)

Ocena: 4.56 / 5
natka (Ocena: 1) 22.08.2014 12:06
a gdzie wyniki ??
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.08.2014 12:10
Anonim(Ocena: 5)2014-08-06 14:05:30 zgłoś do usunięcia re: Wygraj wakacyjny zestaw plastrów COMPEED® oraz super modną przezroczystą torebkę! Usuncie kropkę po pl a (at) zamiencie na @. Myślenie nie boli Tępa strzało, kropka po "pl" oznacza koniec zdania. Myślenie nie boli :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.08.2014 17:33
LUDZIE! (at) to @, to po pierwsze! Po drugie, znając życie to zamiast normalnych, kreatywnych wypowiedzi pewnie wygrają jakieś infantylne wierszyki, tak jak było w przypadku konkursu Always.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.08.2014 16:15
To go same zmieńcie Tępe dzidery!!! To nie boli, wszystko musicie miec podane jak na tacy?!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.08.2014 14:05
Usuncie kropkę po pl a (at) zamiencie na @. Myślenie nie boli
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo