Ofiary LEGGINSÓW: Chyba nie spojrzały w lustro przed wyjściem na ulicę!

Czas postawić sprawę jasno - nie wszystkie powinnyśmy je nosić.
Ofiary LEGGINSÓW: Chyba nie spojrzały w lustro przed wyjściem na ulicę!
06.10.2014

Statystyczna kobieta spędza przynajmniej kilkanaście minut każdego dnia przed lustrem. Nie z próżności, ale po to, by wyglądać jak najbardziej korzystnie. Czasami potrzebujemy nawet kilku przymiarek, by wybrać najbardziej odpowiedni strój. Zastanawiamy się nad tym, czy pasuje do naszej osobowości, a przede wszystkim – figury. Instynkt samozachowawczy w modzie jest wartością nadrzędną. Nie warto robić sobie krzywdy na własną rękę.

Niestety, bywa i tak, że na złość wszystkim decydujemy się na kreacje, które przynoszą odwrotny skutek. Zamiast pokazać się z jak najlepszej strony – ośmieszamy się. Bardzo często wynika to z braku krytycznego spojrzenia na siebie lub przekory. Skoro wszyscy twierdzą, że nie powinnam tego założyć, ja i tak to zrobię. W ten właśnie sposób najczęściej padamy ofiarą niepozornych legginsów.

Mocno przylegająca odzież to zawsze spore ryzyko. Odsłania wszystkie nasze zalety, ale także niedoskonałości. Szczupła i zgrabna dziewczyna będzie w nich wyglądała jak milion dolarów, nieco większa – jak karykatura samej siebie. Zobaczcie zdjęcia, które możemy potraktować jako najlepszą przestrogę. Bez odpowiednich warunków może się to skończyć właśnie w ten sposób...

Legginsy
Legginsy
Legginsy
Legginsy
Legginsy
Legginsy
Legginsy
Legginsy
Legginsy
Legginsy

Komentarze (209)

Ocena: 4.43 / 5
gość (Ocena: 5) 27.05.2018 17:18
Legginsy są wygodne i dajcie im spokój Wy panie wieszaki
odpowiedz
pani ela (Ocena: 5) 11.04.2015 16:41
Legginsy są ok, dla takich ludzi, przy grubych nogach nie da się chodzić jeśli się nie ma legginsów, bo skóra boli, legginsy są dla każdego, w przypadku grubszych pań po prostu trzeba zakładać dłuższe i luźne tuniki, ot cała filozofia
odpowiedz
dkk (Ocena: 5) 08.11.2014 12:24
Ale wam kity wciskają, od góry do pasa czarnoskóry a nogi białe? Bicie kasy na klikaniu w bzdury, ogarnijcie się, szajs.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 23.10.2014 19:26
to leginsy tylko dla otaku ;-;
odpowiedz
abc (Ocena: 1) 10.10.2014 02:32
A ja I TAK będę chodziła w leginsach i krótkich bluzkach. Leginsy za za pępek, nieprześwitujące, koszulki klasycznej długości lub bardzo krótkie, że widać kawałek brzucha. Mogę sobie na to pozwolić z moją figurą, za którą mogę dziękować losowi i dobrym genom. I nie jestem zarozumiała, tylko świadoma swoich atutów. A że ktoś się patrzy? Urodziwe dziewczyny na pewno przywykły, a te mniej, po prostu nie powinny eksponować ciała. Wyznaję zasadę niewpier**lania się w cudze życie, włączając w to strój. Pozdrawiam.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo