Co gwiazdy sądzą o nowej kolekcji Joanny Klimas?

W piątek w atelier słynnej projektantki odbyła się prezentacja kolekcji LOGO GAME na wiosnę 2014.
Co gwiazdy sądzą o nowej kolekcji Joanny Klimas?
08.04.2014

LOGO GAME to forma zabawy własnym logo na jaką pozwoliła sobie Joanna Klimas, tworząc ubrania bardziej swobodne, dostępne i nowoczesne, ale nadal pozostające w duchu marki. Kolekcja charakteryzuje się tym, co u Projektantki najważniejsze, czyli doskonałością formy, kunsztem krawiectwa, niebanalnością i ponadczasowością.

W piątek goście niecodziennego spotkania  zobaczyli kolekcje w popielatym błękicie, bieli, czerni i szarości , a wszystko uzupełnione graficzną zabawą literami. Cała linia jest bardziej streetwearowa, ale z elementami subtelnej klasyki, która zawsze występuje w projektach marki. Tworząc „LOGO GAME”, Joanna Klimas postawiła na „timeless” i  komfort  noszenia.

Zastosowane tkaniny, ich efektowne łączenia oraz rozwiązania graficzne wzorów powodują, że kolekcja jest bardziej uniwersalna, mniej zobowiązująca, a przez to swobodna i dostępna.

„Logo Game” to wciąż mix najlepszych cech marki Joanna Klimas – wyjątkowego stylu, najwyższej jakości i designerskiego profesjonalizmu. Teraz kolekcja LOGO GAME wzbogaciła się o T-shirty i bluzy dla mężczyzn.

Joanna Klimas pokaz

W piątek 4 kwietnia w atelier słynnej projektantki przy ul. Nowolipki 2 odbyła się prezentacja kolekcji  LOGO GAME na wiosnę 2014.

Joanna Klimas pokaz

W piątek w atelier Joanny Klimas  zjawili się przyjaciele i wielbiciele jej talentu. Jak to zwykle bywa u Joanny Klimas i tym razem pięknych, sławnych i bogatych przybyło więcej niż było w stanie pomieścić jej atelier .Gwiazdy i fani talentu projektantki miały na sobie rzeczy z  najnowszej kolekcji LOGO GAME.  -, Agnieszka Szulim  ,Julia Kuczyńska, Mikołaj Komar, Paulina Smaszcz Kurzajewska, Marta Kielczyk i oczywiście córka projektantki – Natalia Klimas, która na ten wieczór wybrała szpilki Kazar.

Na domówkę do Joanny Klimas przybyli również Joanna Horodyńska,  Karolina Malinowska  Paulina Sykut-Jeżyna, Tomasz Ossoliński, Agnieszka Martyna, Mariola Bojarska-Ferenc, Jaga Hupało,  Maria i Hanna Konarowskie, Bogna Sworowska,, Tomasz Jacyków,  Tomasz Olejniczak (Tomaotomo),  Kasia Warnke , Wiganna Papina.

Joanna Klimas pokaz

„Dla mnie Joanna Klimas to przede wszystkim wielka klasa i piękno. Jej kolekcje są zawsze wykonane z pięknych materiałów, pięknie wykończone, klasyczne, ponadczasowe. Uwielbiam! Nosić się w Joannie Klimas to wielka przyjemność. Trzymam kciuki za to, by stała się ikoną mody dla młodego pokolenia. Ten nadruk z rozsypanych literek jest fenomenalny, pobudza do kreacji, zabawy, a przy tym jest na tyle subtelny, że spokojnie można go wkomponować zarówno na dzienne, jak i wieczorowe wyjście” mówi Agnieszka Szulim.

A Natalia Klimas dodaje: „LOGO GAME to absolutnie nowy rozdział w twórczości mojej mamy, z czego bardzo się cieszę. To kolekcja tańsza, bardziej dzianinowa,  BARDZIEJ CODZIENNA po prostu. Od pewnego czasu namawiałam mamę na taką przygodę, ale ona też sama chciała robić coś streetowego. Dla mnie to jest kobieta, która ma w sobie klasę, która nie potrzebuje brylantów, najwyższych szpilek i długich rzęs. To jest rasowa kobieta! Kiedy na nią patrzę, jestem pod wrażeniem. I tym zdobywa kolejne pokolenia Polek”

Joanna Klimas pokaz

Joanna Klimas tak mówi o LOGO GAME: „Kolekcja LOGO GAME zrodziła się spontanicznie. Mówię o niej dziecko przypadku, ale to też konsekwencja mojej pracy artystycznej. Postanowiłam się pobawić literkami, grafiką, pomysłem, ideą. To początek mojej własnej przygody twórczej, ale też przygody dla kobiet, które będą nosiły te rzeczy. To nowy power w życiu firmy i wyzwanie dla kobiet. Postawiłam na street i większą dostępność moich rzeczy, ale niezmiennie są to projekty designerskie, nowoczesne i ponadczasowe.”

Piątkowy wieczór na Nowolipki w atmosferze private party już przeszedł do historii polskiej mody.

Kolekcja LOGO GAME damska i męska dostępna na www.joannaklimas.com, w zakładce butik.

Joanna Klimas pokaz

W piątek 4 kwietnia w atelier słynnej projektantki przy ul. Nowolipki 2 odbyła się prezentacja kolekcji  LOGO GAME na wiosnę 2014.

Joanna Klimas pokaz

W piątek 4 kwietnia w atelier słynnej projektantki przy ul. Nowolipki 2 odbyła się prezentacja kolekcji  LOGO GAME na wiosnę 2014.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
24 (Ocena: 5) 26.04.2014 02:22
a co ja obchodzi zdanie gwiazdeczek
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo