Jak dobrać kapelusz dla siebie i z czym go zestawić? Porady Zosi Ślotały

W tym sezonie będzie to najmodniejszy dodatek!
Jak dobrać kapelusz dla siebie i z czym go zestawić? Porady Zosi Ślotały
22.03.2014

Kobiety na nowo pokochały kapelusze. Noszą je nie tylko celebrytki i blogerki, ale także studentki czy prawniczki. Polki uwierzyły, że w nakryciach głowy wyglądają pięknie i wyjątkowo. Z czym będziemy je zestawiać i jak dobierać je tej wiosny poradzą nam stylista Zosia Ślotała i Katarzyna Mistewicz ze sklepu internetowego z nakryciami głowy hathat.pl.

Już kilka sezonów temu w kobiecej garderobie na dobre zagościły kapelusze formowane na męskiej główce. Fedora, bo taką nazwę nosi ten popularny dodatek, charakteryzuje się wklęsłą fałdą w poprzek denka kapelusza. Wiosną 2014 nadal szukamy nakryć , które mogłyby pochodzić ze wspólnej, damsko-męskiej szafy, ale  posiadających akcent typowo kobiecy.

- HatHat wiedząc, że męska główka nadal jest modna i popularna stawia na połączenie jej z delikatnie falującym, romantycznym rondem  – mówi Katarzyna Mistewicz, która prowadzi sklep internetowy z kapeluszami. - Ponadto nadaliśmy fedorom lekkości poprzez żywą  kolorystykę i delikatne dodatki – różowa tasiemka, filcowa kokardka czy pastelowe piórko.

hathat

A jak dobrać kapelusz, kiedy chcemy kupić go w sieci?

- Jest kilka zasad, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze – radzi Mistewicz – zakładając coś na głowę dążymy do owalu. Oznacza to, że jeśli nasza twarz jest pociągła – skracamy ją kapeluszem z kwadratową główką. Do buzi okrągłej wybieramy nakrycie, które pozwoli optycznie wydłużyć nasze rysy, na przykład model INDY z kolekcji HatHat, który ma wyższe, trójkątne denko.

hathat

A z czym będziemy je zestawiać, żeby wyglądać modnie?

Kapelusze świetnie przyjęły się na polskiej ulicy, dlatego wiosną 2014 także będziemy je nosić. Stylistka Zosia Ślotała radzi, aby w tym sezonie postawić na proste, jednolite kolorystycznie nakrycia głowy:– Kapelusz będzie łagodził całość looku, który zapowiada się mocny z dwóch powodów. Po pierwsze wybieramy ubrania w kolorach żółtym i chabrowym. Drugi wyraźny trend to printy, które będziemy łączyć w różnych konfiguracjach. Przy bogato ubranej sylwetce postawmy na łagodne dodatki.

Drogie Panie, jeśli jeszcze nie zdecydowałyście się na zakup kapelusza, teraz jest na to najlepszy moment!

hathat

Tej wiosny koniecznie spraw sobie kapelusz!

hathat

Tej wiosny koniecznie spraw sobie kapelusz!

hathat

Tej wiosny koniecznie spraw sobie kapelusz!

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Joanna (Ocena: 5) 22.03.2014 20:53
Artykuł ściągnięty z groszki. pl :/ żenada
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.03.2014 19:18
Mogłabym nosić taki kapelusz z piórkiem. Robi wrażenie !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.03.2014 02:33
porady zosi ślotały- a co to za autorytet. równie dobrze mogły by być porady mariana z monopolowego. a tak w ogóle to irytują mnie sieciówki. kapelusze tylko dla ludzi z mała głową. mam naprawdę wielki czerep , większy niż większość facetów i do tego dużo włosów i moge zapomnieć o nakryciu głowy. mam jedną czapkę na zimę i tyle bo nic innego nie pasuje. jak robią ubrania xxxxl dla ludzi otyłych w sieciówkach lub duże obuwie to mogli by pomyśleć o ludziach z dużą głową bo raczej nie da się jej pomniejszyć. Obwód łba 63cm
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo