Szafiarki XXL: Stylowo & bez kompleksów (Mają tysiące fanek!)

Grycanki powinny się od nich uczyć?
Szafiarki XXL: Stylowo & bez kompleksów (Mają tysiące fanek!)
fot. instagr.am/curvygirlchic & instagr.am/iambeauticurve
19.03.2014

Coraz większa popularność polskich blogerek modowych ma być najlepszym dowodem na to, że nasz kraj w żaden sposób nie różni się od Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii czy Francji. Zwłaszcza, że niektóre dziewczyny znad Wisły radzą sobie świetnie nie tylko na naszym rodzimym rynku, ale dostrzegane są również za granicą. Rzeczywiście, ich stylizacje bardzo przypominają te z Zachodu, ale nie wiadomo, ile w tym przypadku, a ile inspiracji. Jest jednak coś, co bardzo je wyróżnia – w ich gronie brakuje dziewcząt o nieco większych rozmiarach.

Puszyste szafiarki święcą triumfy w niemal każdym rozwiniętym pod względem modowym kraju, a u nas naprawdę trudno je dostrzec. Jeśli są, to raczej nieliczne i schowane w cieniu zgrabniejszych koleżanek. Jakiś czas temu mogłyście na naszych łamach podziwiać uznane blogerki plus size doceniane w innych krajach. Dzisiaj uzupełniamy tę listę i prezentujemy kolejne stylizacje w wersji XXL.

Nie brakuje komentarzy, że to promowanie niezdrowego stylu życia, a chorobliwa otyłość nigdy nie powinna być uznawana za atut. Trudno jednak stwierdzić, by wszystkie nasze bohaterki szczyciły się swoją nadwagą. One po prostu starają się wyglądać modnie i atrakcyjnie, pomimo nieco większych gabarytów. Którym się to udaje? Sprawdźcie!

Komentarze (71)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.03.2014 15:43
ODBIERZ KOLEJNE BILETY DO MULTIKINA! Multikino dalej rozdaje bilety do wykorzystania w dowolnym czasie. Zapisz się po odbiór darmowych wejściówek już teraz: odbieramy-bony.pl/multikino/ad556
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.03.2014 23:02
ok, to mamy szafiarki XXS i XXL to teraz poproszę takie dziewczyny w roamiarze L lub M . Jak ktoś zna taka szaafiarke to poproszę o stronę.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 20.03.2014 21:02
Niektóre stylizacje są świetne ale moim zdaniem co niektóre mogłyby schudnąć. Nie mówię że mają wyglądać jak Jessica Alba. Każdy dobrze wie że zdrowy człowiek nie powinien mieć nadwagi, a niektóre widać ze ją mają np dziewczyna na stronie 4. Krągłości są fajne ale nie nadwaga... Takie jest moje zdanie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.03.2014 14:16
stylizacja na stronie 5 - świetna :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.03.2014 13:45
Uuu a skąd u Ciebie tak trudne słowo jak sarkazm?:) Skoro ja nie potrafię czytać,a Ty potrafisz,to bardzo proszę o lekcję :) Ach i zdanie zaczynamy od dużej litery :) Pozdrawiam...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo