Pierścionki w barokowym stylu

Nie musisz należeć do rodziny królewskiej, żeby wyglądać jak księżniczka. Sklepy oferują tej zimy piękne kolekcje opływającej w luksus biżuterii. Wybierz coś dla siebie!
Pierścionki w barokowym stylu
09.12.2008

Jeśli jesteś jedną z kobiet kochających urozmaicanie stroju błyskotkami, tej zimy masz wielkie pole do popisu, ponieważ modny jest przepych i bogactwo kolorów, niczym w barokowym pałacu. Pierścionki powinny być okazałe oraz wyposażone w całą gamę rozmaitych kamieni. Najlepiej, jeśli bazę stanowi złoto. Może być zarówno matowe, jak i na wysoki połysk.

Spośród kolekcji w bardziej przystępnych cenach, urzekł nas zestaw turkusowo-szafirowych małych pierścionków, jaki jest dostępny w Topshopie. Tym z was, które nie mieszkają w Warszawie, a chciałyby nosić biżuterię tej brytyjskiej marki, pozostaje złożenie zamówienia przez Internet.

Wśród błyskotek z wyższej półki, na kolana powalił nas owadzi pierścień Chaumet, kosztujący fortunę, bo ponad 266 tysięcy złotych! Wielbicielami tej marki są od lat członkowie rodzin królewskich oraz arystokracja gotowa inwestować w sztukę jubilerską. Nam przyjemność sprawia samo patrzenie na owe dzieła sztuki, np. w warszawskim butiku Hermitage,przy placu Piłsudskiego, który prowadzi sprzedaż biżuterii Chaumet.

Cenna wskazówka: Do tak okazałego pierścienia nie zakładaj dodatkowej biżuterii. Wystarczy prosty, stonowany strój, który będzie pięknym tłem dla jeszcze piękniejszej ozdoby.

W jakie wzory inwestować? Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że najlepiej szukać motywów kwiatowych. Są modne teraz, a jeszcze modniejsze będą wiosną…

Polecane wideo

Komentarze (147)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.05.2013 12:30
[url]pelini.pl[/url] - tu można znaleźć ciekawe pierścionki ze srebra, w ofercie są też kolczyki i bransoletki.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.09.2011 14:49
One są cudowne !! Uwielbiam takie skarbeńki. Jestem zauroczona ;)))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.12.2009 20:20
śliczne
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.05.2009 21:54
Uwielbiam takie :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.04.2009 18:11
fajny ten diora .. ale 16 tys nigdy bym nie dała .. do dupy ten zalosny pająk, co to ma byc??
odpowiedz

Polecane dla Ciebie