Skóra i szyfon - połączenie prosto z Hollywood!

Z pozoru zupełnie do siebie nie pasują. Skóra - ostra i męska, szyfon - delikatny i kobiecy. Dlaczego więc tworzą tak nieziemsko piękne połączenia?
Skóra i szyfon - połączenie prosto z Hollywood!
20.11.2008

Trend na łączenie skórzanych kurtek z lekkimi, zwiewnymi sukienkami to kolejny dowód na to, że w modzie najlepsze efekty daje kontrast. Do niedawna, żadna z nas nie pomyślałaby, żeby ciężką, czarną kurtkę z masywnymi suwakami połączyć z kobiecą, romantyczną sukienką. A dziś? Tak się noszą wszystkie hollywoodzkie celebrytki słynące z niecodziennego wyczucia mody. Pierwsza była Anne Hathaway i jej łososiowa kreacja dopełniona punkową kurtką (jeśli podoba wam się styl tej aktorki, koniecznie zajrzyjcie tutaj).

W jej ślady poszły także Lindsay Lohan, Rachel Blison, Fergie i Catherine Heigl, komponujące swoje „skóry” z przeróżnymi sukienkami - zarówno dziennymi, jak i wieczorowymi. Tym sposobem, kurtki wdarły się przebojem na czerwone dywany i wielkie gale.

Skoro im wolno, to czemu my nie miałybyśmy poeksperymentować? Poniżej możecie przyjrzeć się naszym dwóm propozycjom. Całość daje powalający efekt, który śmiało można by określić mianem… zbuntowanego anioła. Czy byłybyście skłonne skusić się na tak nietypowe połączenie?

Polecane wideo

Komentarze (57)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.08.2009 19:31
Fergie świetnie wygląda... zawsze jest taka kobieca. <ZAKOCHANA>
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.11.2008 09:32
nieraz tak ubieram się i to nie zadna nowosc. fergie wyglada bardzo fajnie. swietna ma ta kiecke
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.11.2008 17:35
rock and roll żyje i ten styl w nowym wyadniu jest tego najlepszym odpowiednikiem.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.11.2008 20:36
super to wygląda!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.11.2008 17:00
Rzeczywiście super połączenie naprawde mi się podoba, a ta sukienka na Lindsay jes po prostu zabójcza....:)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie