Zainwestuj w polską modę!

Wydajesz pieniądze na ubrania w dużych, sieciowych sklepach? Podlicz wydatki i pomyśl, ilu rzeczy już nigdy nie włożysz, bo takie same ma koleżanka. Mamy dla ciebie propozycję, jak wydać kasę lepiej.
Zainwestuj w polską modę!
09.06.2008

W modnych magazynach często widzimy rzeczy pod marką określonych polskich projektantów, ale nie znamy ceny, a w adresach sklepów podana jest strona www lub telefon. Jeśli wybrane rzeczy ci się podobają, poszukaj, podzwoń lub odwiedź stronę projektanta. Następnie skontaktuj się z nim, żeby ustalić cenę i ewentualny termin spotkania.

Obalamy mit! Ciuchy od naszych designerów nie są dostępne tylko dla gwiazd. W dodatku ceny takich strojów często nie są wyższe niż w popularnej Zarze.

Prawdą jest natomiast, że te ubrania to często pojedyncze sztuki, nie ma więc obawy, że twoja koleżanka zrobi ci psikus i zamówi identyczną bluzkę czy sukienkę dla siebie.

Jeśli nie masz odwagi umawiać się na spotkanie lub nie jesteś przekonana, wybierz się na jedną z imprez, na których sprzedaje się pojedyncze sztuki ubrań od projektantów. Należą do nich Bilioneurobab czy wszelkie spotkania w showroomach.

Polecane wideo

Komentarze (35)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.03.2009 14:22
Świetne, mnie się [email protected] pomysł [email protected]:) Alutka_xd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.10.2008 08:29
hahaha. Wolę wydać 60 zł na sweter w h&m, niz ulatać się, umawiać z projektantem, w dodatku na pewno w WARSZAWIE, gdy ja mieszkam we Wrocławiu, zapłacić za pociąg, dwa razy więcej za ubranie, i jeszcze przypłacić to kosmicznymi ilościami strestu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.08.2008 21:48
jestem szczupła, byłam na Bilioneurobab, kupiłam trochę tańszych ciuchów i jestem zadowolona
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.06.2008 17:36
no tak cala prawda,a ja zostane przy puszystych.....nie zdobeda takieko rozmiaru u projektantow!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.06.2008 17:24
Po co przepłacać jak można kupić coś podobnego taniej :P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie