Co będziemy nosić w przyszłym roku?

Pokazy na sezon wiosna/lato 2009 ruszyły pełną parą. Już dziś możecie poznać trendy na przyszły rok i zdecydować, które odpowiadają waszemu stylowi. A będzie ciekawie, zwiewnie, seksownie i… kapeluszowo.
Co będziemy nosić w przyszłym roku?
16.09.2008

Wydawać by się mogło, że do wiosny jeszcze bardzo daleko, a tym bardziej do lata, ale świat mody wyprzedza czas zawsze o pół roku, dlatego już teraz, gdy tak dotkliwie odczuwamy pierwsze chłody, możemy zobaczyć, co będzie modne, gdy minie zima…

Przed słońcem głowy będziemy chronić kapeluszami - niekiedy z naprawdę sporymi rondami i w szokujących kolorach. Co nie znaczy, że te, w barwach ziemi (jak np. u Ralpha Laurena), nie będą równie modne. Powinnyśmy mieć kilka w różnych stylach, aby dobierać odpowiednie do każdej kreacji - dziennej i wieczorowej, eleganckiej oraz sportowej.

Jeśli sukienka, to albo bardzo wąska i do kolan, podkreślająca kobiece kształty oraz bezlitośnie ukazująca każdy defekt sylwetki (nie martwcie się jednak na zapas - jest dopiero wrzesień, do wiosny jeszcze szmat czasu;)), albo długa aż do ziemi, z bardzo lekkiej, zwiewnej tkaniny. To, czy wybierzesz styl seksbomby, czy wizerunek nimfy, zależy wyłącznie do ciebie i twoich upodobań.

Dla zwolenniczek spodni również mamy dobrą informację. Będą one modne tak samo jak sukienki, a jedyny warunek, jaki powinny spełniać, to obowiązkowa długość do połowy łydki. Tego typu modele zostały zaprezentowane między innymi na pokazach Caroliny Herrery czy Ralpha Laurena. To bardzo wielofunkcyjna część garderoby, można ją komponować zarówno ze sportowymi T-shirtami, jak i z jedwabnymi topami.

Przeglądając zdjęcia z pokazów, zapragnęłyśmy, aby wiosna nadeszła jak najszybciej. Szczególnie przypadły nam do gustu długie, lekkie sukienki - będą doskonałe na ciepłe wieczory, gdy zechcemy wyglądać elegancko i zjawiskowo. Co prawda, kolekcje na jesień i zimę również nas nie zawiodły, ale w obliczu coraz niższych temperatur nietrudno zatęsknić za oblanymi słońcem plażami…

P.S. Zastanawiające jest, czy przyjmą się okulary przeciwsłoneczne w okrągłych oprawkach, tzw. "lenonki". Pojawiły się w kolekcjach Ralpha Laurena oraz Michaela Korsa. To bardzo odważny model, ale kto wie, może nastąpi jego wielki come back?

Na głównym zdjęciu do tego newsa możecie zobaczyć trzy polskie modelki, które z powodzeniem występują na większości pokazów wiosna/lato 2009. Od lewej - Anja Rubik, Magda Frąckowiak i Ania Jagodzińska.

Polecane wideo

Komentarze (62)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.11.2008 21:10
haha ;d takie okulary kupilam w te wakacje za 1zl w jakim ssklepie dla jaj ;d
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.10.2008 16:31
a mi Ozziego ;D .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.09.2008 22:18
Te okulary przypomniają mi Shreka2 gdzie były te ślepe myszy xD miały identyczne okulary:D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.09.2008 23:37
na pewno mało kto zalozy takie okulary :|
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.09.2008 14:19
okulary okropne. reszta ujdzie. bo to jeszcze jak w Polsce nie wybieg robi modę a my. zobaczymy co będziemy nosić
odpowiedz

Polecane dla Ciebie