H&M tym razem z Comme des Garcons

Będzie bardziej awangardowo i futurystycznie. Czy w Polsce nowa kolekcja okaże się takim samem hitem jak poprzednie sygnowane przez wielkich projektantów?
H&M tym razem z Comme des Garcons
06.06.2008

Japoński dom mody Com des Garcons zaprojektuje w tym roku dla H&M specjalną kolekcję dla kobiet i mężczyzn. Rei Kawakubo stojąca za CdG jest kolejną projektantką po Karlu Lagerfeldzie, Viktorze, Rolfie oraz Cavallim, która przygotuje ubrania dla szwedzkiej marki.

Rei Kawakubo zapisała się w historii światowej mody dzięki nowatorskiemu podejściu, traktującemu strój jak dzieło sztuki. Wpisała się tym samym w szkołę japońską, choć nie była tak oszczędna w formie jak Yohji Yamamoto.

Kolekcja CdG for H&M będzie miała swoją premierę w listopadzie w Japonii, podczas otwarcia pierwszego sklepu popularnej marki w Tokio.

Kolaboracje Hennes & Mauritz ze znanymi projektantami mody zawsze okazywały się hitami. W Polsce, w dniu premiery, pod sklepami ustawiały się kolejki. Zapewne tak będzie i tym razem. Zobaczymy, czym zaskoczy nas Rei Kawakubo.

ubrania CdG można kupić w butikach w Warszawie i w Krakowie, jednak ich ceny są bardzo wysokie. Dopiero teraz staną się dostępne dla wszystkich.

Dla mnie projekty Rei są baśniowe, a jej sklep w Londynie to kraina z dziecięcych snów.

Nie martwcie się, zdjęcia nie przedstawiają projektów CdG dla H&M, te jeszcze nie zostały upublicznione. Prezentowane fotografie pochodzą z jesiennej kolekcji japońskiego domu mody.

Polecane wideo

Komentarze (37)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.04.2009 16:00
BIŻUTERIA HAND-MADE zapraszam: http://ww w.prototyp.pl/solange421/gallery !!!!! :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.03.2009 14:26
No,no, no [email protected] [email protected] to będzie [email protected]@ć:) Alutka_xd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.12.2008 20:40
GENIALNE!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.08.2008 23:46
OMG!!! tragedia!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.08.2008 22:01
jestem ciekawa kolekcji
odpowiedz

Polecane dla Ciebie