Triumfalny powrót kratki

Ma być wyraziście, wytwornie, a najlepiej w pepitkę. Krata przeżywa w tym sezonie swój triumfalny comeback. Zobacz, jak i z czym ją nosić.
Triumfalny powrót kratki
28.08.2008

Tej jesieni krata powraca w najlepszym stylu. Opanowała wybiegi, idealnie komponując się z pozostałymi trendami na nadchodzący sezon. U Chanel pojawia się w nieco staromodnej konwencji, Dsquared łączy ją z granatem, żółcią i turkusem, a Roberto Cavalli z motywami zwierzęcymi. D&G umieszcza kratkę dosłownie wszędzie – na rajstopach, apaszkach, szalach i torbach. Marc Jacobs i Dior lansują powrót szalenie eleganckiej pepitki. Kraciaste rurki w iście rockowym wydaniu prezentuje Balmain, a kultowe, flanelowe koszule proponuje nam Preen.

W polskich sklepach pojawiają się właśnie pierwsze symptomy kraciastego szału. Pamiętaj, że tego typu trendy trzeba traktować z przymrużeniem oka i nie można ich stosować w nadmiarze. My polecamy zakup wyrazistych dodatków w pepitkę albo szkocką kratę w stylu retro. Dzięki temu stworzysz doskonałą bazę dla innych, spokojniejszych tendencji tego sezonu.

Polecane wideo

Komentarze (88)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.03.2009 22:49
gdzie mozna kupic koszule w czarno- czerwona krate?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.09.2008 14:14
[quote="Gosc"]Kratka co roku ma swój wielki come back. NUDDDDDDDDDDDDDDDAAAAAAAAAAAA![/quote] wcale nie. kocham kratkę, zawsze ją kochałam. pamiętam, że 2 lata temu bardzo szukałam jakichkolwiek ubrań z kratką, ale można było znaleźć to jedynie na męskim dziale. Udało mi się jednak kupić koszulkę w HMie, z której jestem bardzo zadowolona. W tym roku przyszedł kratkowy szał i można dostać już wszystko od dodatków, szalów, przez buty po płaszcze. Oczywiście jeśli kieszeń na to mi pozwoli, zamierzam się obkupić w kratkę i będę ją również nosiła z dumą w przyszłych sezonach, mimo że na ulicach będzie już ona niemodna. :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.09.2008 20:56
Kratka co roku ma swój wielki come back. NUDDDDDDDDDDDDDDDAAAAAAAAAAAA!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.08.2008 23:46
To ostatnie to pepitka nie kratka ;]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.08.2008 20:44
Byty są naj lepsze
odpowiedz

Polecane dla Ciebie