Stylowy Maraton HOT Moda już w ten weekend w Krakowie!

26 Maja 2017

Kolejny Stylowy Maraton przed nami! Gdzie spotykamy się tym razem? Od 27 do 28 maja czekamy na Ciebie w krakowskim Bonarka City Center, jak zawsze w godzinach otwarcia galerii.

Co dla ciebie przygotowaliśmy? Na miejscu możesz skorzystać z porad stylistek HOT Moda. Dziewczyny na przykładzie ubrań i dodatków z MohitoCropp'aHouse'a i Badury podpowiedzą ci, jak stylowo się ubrać. Ponadto na naszym stoisku wykonasz także darmowe fryzury (wykonają je fryzjerzy z Salonu Szutkowska) i makijaże, a wszystko to dzięki naszym partnerom: KEVIN.MURPHY i Olaplex. To jednak nie wszystkie atrakcje, z których będziesz mogła skorzystać w ramach kolejnego etapu 5. sezonu Stylowego Maratonu. 

Nie zabraknie bowiem również pysznej kawy z ekspresu Tchibo Cafissimo Mini, który jest jedną z nagród w naszym konkursie. A także tego, o co walczyć będą finalistki 5. edycji Stylowego Maratonu, czyli designerskiego crossovera Fiat 500X. Jak go zdobyć? Kup aktualny numer HOT Moda, przyjdź do Bonarka City Center, kup jeden element stylizacji, a następnie zgłoś się do naszej ekipy i wypełnij formularz.

Więcej szczegółów i regulamin akcji znajdziesz TUTAJ. Zapraszamy!

 

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz