Koniec koszmaru oczek w cienkich rajstopach

Już nie będziesz musiała się martwić, że "poszło" ci oczko. Są na nie sposoby.
Koniec koszmaru oczek w cienkich rajstopach
05.07.2008

Rajstopy i pończochy to nieodłączny element życia każdej kobiety. Niestety, czasami zdarzają się przykre niespodzianki i w najmniej oczekiwanym momencie robi nam się oczko… Wtedy cały wizerunek diabli biorą. Na szczęście, można zmniejszyć ryzyko wystąpienia takiej wpadki.

Przede wszystkim w Rajstopy warto inwestować. Niestety, im cieńsze, tym droższe, a im droższe, tym trwalsze. Takie kupione w kiosku ruchu za grosze nie wytrzymają długo, a poza tym mogą nierówno układać się na nogach, ponieważ przędza, z której zostały wykonane, jest słabej jakości. A że im ważniejsza i bardziej elegancka okazja, obowiązują cieńsze pończoszki, więc czekają cię spore inwestycje :).

Żeby takie wydatki nie zdarzały się zbyt często, zawsze nakładaj Rajstopy na nogi obficie posmarowane balsamem nawilżającym. Wtedy lepiej przylgną i dłużej wytrzymają. Poza tym, na wszelki wypadek, zawsze miej w torebce mały bezbarwny lakier do paznokci, którym w razie czego zamalujesz dziurkę, aby dalej nie "poszło" oczko.

Polecane wideo

Komentarze (29)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.02.2009 22:26
hehe, nie ma jak rajstopki w kiosku kupować xD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.02.2009 17:19
Lodówka? Dobre. Jak źle się układają to dobrze jest przeciągnąć mokrymi rękami - dzięki wodzie lepiej przylgną, ale to krótkotrwały efekt. Z tym balsamem wypróbuję.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.08.2008 22:24
znam ten sposób;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2008 22:56
haha, rajstopy dobrzew jest trzymać w lodówce (właściwie w zamrażalniku) i wyjąć je tuż przed założeniem. Są trwalsze
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.07.2008 23:04
Z takim zaciekawieniem rzuciłam sie na ten artykuł, a tu proszę wszystko wiadome od dawna. już nasze babcie wiedziały, że w torebce dobrze jest mieć lakier bezbarwny.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie