Ubierz się w 3 minuty!

Czasami mamy tylko chwilę, by wyszykować się do wyjścia. Jak najlepiej wykorzystać ten czas?
Ubierz się w 3 minuty!
04.07.2008

Niestety, czasami pech nas dopada i w najmniej spodziewanej chwili brakuje nam czasu na przygotowanie się do wyjścia. Camilla Morton, autorka poradnika „Jak chodzić na wysokich obcasach”, radzi, jak to zrobić w zaledwie 3 minuty. Według niej, kluczem do sukcesu są perfumy i wyobraźnia. Jej rady ujęliśmy dla was w trzech odrębnych krokach. Dzięki nim dojdziesz do drzwi piękna, wyszykowana i pachnąca.

Krok pierwszy: Rozbierz się i zwiąż włosy w kucyk na czubku głowy. Teraz masz chwilę na odświeżenie - zacznij od zębów i twarzy. Spryskaj się dezodorantem oraz perfumami.

Krok drugi: Załóż na siebie czyste ciuchy.

Krok trzeci: Wykonaj błyskawiczny makijaż - wystarczy puder, maskara i błyszczyk. Tylko uważaj, żeby nie poplamić ubrania, bo to mogłoby opóźnić twoje wyjście.

Żeby móc swobodnie biegać, włóż wygodne buty, a szpilki zapakuj do torby. Opróżnij całkowicie torebkę - wszystko wysyp na łóżko i włóż tylko to, co niezbędne, np. portfel, klucze, błyszczyk. Zabierz ze sobą też jakąś biżuterię - założysz ją na pierwszym czerwonym świetle. Błyskotka w uchu odwróci uwagę od zmęczonej twarzy.

Nie masz czasu na mycie zębów? Zjedz jabłko. Nie masz czasu na suszenie włosów? Idź do samochodu z mokrymi i włącz na cały regulator klimatyzację. Osiągniesz efekt romantyczny i frywolny - jakbyś właśnie wróciła z wieczornego spaceru.

Polecane wideo

Komentarze (60)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.07.2009 16:36
minimum 15 minut - ale nie wliczam w to sprzatania, bo przy tak krotkim czasie zostawiam za soba straszny bałagam ;ppp nie da sie inaczej ;ppp
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.06.2009 16:25
nie wiem czy 3 min starczą, ale 10 to już spokojnie bez biegania :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.05.2009 14:33
[quote="Gosc"]ojej ależ Wy jesteście, kochanee. każda z was ma, prawda, ciuchów po sufit, i hmmm... każda potrzebuje 2 godziny zeby się ubrać. Oj Głupiutkie-kochaniutkie, żal mi Was:) nie mówie o trzech minutach bo nikt się w trzy minuty nie ubierze ale jak czytam te komenty to naprawde. ŻAL :) acha, i chyba autorowi tekstu nie chodziło o dosłowne 3 minuty, tylko po prostu o to, żeby się szybciej ubrać, pomalować, itp. a te, które piszą, że im makijaż zajmuje CO NAJMNIEJ 30 minut, to wszyscy wiemy co mają na twarzy ;] plaaastik [/quote] racja ;]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.02.2009 22:40
ojej ależ Wy jesteście, kochanee. każda z was ma, prawda, ciuchów po sufit, i hmmm... każda potrzebuje 2 godziny zeby się ubrać. Oj Głupiutkie-kochaniutkie, żal mi Was:) nie mówie o trzech minutach bo nikt się w trzy minuty nie ubierze ale jak czytam te komenty to naprawde. ŻAL :) acha, i chyba autorowi tekstu nie chodziło o dosłowne 3 minuty, tylko po prostu o to, żeby się szybciej ubrać, pomalować, itp. a te, które piszą, że im makijaż zajmuje CO NAJMNIEJ 30 minut, to wszyscy wiemy co mają na twarzy ;] plaaastik
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.01.2009 16:15
to nie dla mnie...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie