Proste triki na podkreślenie talii, pośladków i bioder

Mała zmiana stroju zajmie ci dosłownie chwilę, a efektem będziesz zachwycona.
Proste triki na podkreślenie talii, pośladków i bioder
03.07.2008

To przyjemne koncentrować na sobie uwagę otoczenia i wzbudzać zainteresowanie nie tylko mężczyzn, ale i kobiet. „Jak ona to robi?” - zastanawiamy się, widząc świetnie wyglądające gwiazdy, mimo że po niektórych widać zamiłowanie do czekolady i tłustych przekąsek. Ale te zbędne kilogramy bądź niezbyt bujny biust nie przeszkadzają im zawsze wyglądać świetnie. Jak to się dzieje?

Każdą część ciała można wyeksponować albo ukryć. A że talia, pośladki i biust to mocno koncentrujące uwagę miejsca, przeanalizujmy, jak je podkreślić.

Talia: Podkreślisz ją, nosząc biodrówki, krótkie bluzki oraz jeśli jesteś dość odważna - kolczyk w pępku. Ale nie bądź wobec siebie bezkrytyczna, jeżeli tych fałdek masz zbyt wiele, najpierw pochodź na siłownię, a dopiero potem udaj się do salonu zrobić dziurkę ;).

Pośladki: Przede wszystkim pokochaj obcasy, za ich sprawą mięśnie pupy i ud cudownie się napinają. Duże pośladki w stylu J.Lo są naprawdę sexi, więc nie sugeruj się wieszakowatymi modelkami. Zauważ, kto reklamuje bieliznę - Karolina Kurkova czy Adriana Lima mają co pokazać.

Biust: Kluczem do sukcesu są sweterki i bluzki z dekoltem w szpic.

Polecane wideo

Komentarze (61)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.10.2010 18:58
bardzo złe rady 1. podkreslenie talii nie polega na pokazaniu brzucha - np jesli mamy czarne ubranie i goły brzuch, będzie sie wydawał jasniejszy - szerszy. 2. Obcasy nie maja nic do pupy, wydłuzenie optyczne nóg nie podkreśla pośladków. 3. dekolt w szpic optycznie wydłuża krótką szyję, zmniejszy optycznie zbyt duzy biust (zbyt masywna górę ciała) Kostiumograf
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.12.2008 18:30
zgadzam sie z poprzdnim gosciem... a poza tym kolczyk w pepku juz tak nie skupia uwagi innych...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.12.2008 17:49
Uuuuuu..niezbyt dobre rady.. ;// tyle to ja też wiem.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.11.2008 20:39
Yhyy nie ma to jak sexi tyłeczek;d
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.08.2008 23:16
[quote="Gosc"]kolczyk w pepku?! Proszęęę...kogo to rajcuje. A po za tym to słyszłam że bardzo przeszkadza gdy się siedzi. I ogółem trzeba się do takiego upiększenia przyzwyczaić. Z resztą kolczyk w języku, nosie, pępku czy brwi to już nie przebuj. Kiedyś ludzie robili coś takiego żeby się wyrużnić i zaskoczyć czymś nowym. W obecnej chwili nie ma to już głębszego sensu bo gdzie się nie obejżysz...kolczyk ;P ;) [/quote] No, fakt, skoro wszyscy mają, to po co komu? Teraz, żeby się wyróżnić, najlepiej chodzić nago! xD No bo, dajcie spokój, przecież nie będę chodzić w spodniach? Wszyscy chodzą! ;p
odpowiedz

Polecane dla Ciebie