Ubrania, do których NIE WOLNO nosić szpilek. Wyglądasz wtedy wulgarnie

Popełniasz ten błąd?
Ubrania, do których NIE WOLNO nosić szpilek. Wyglądasz wtedy wulgarnie
Fot. iStock
14.05.2018

Są miłośniczki butów na obcasach oraz ich przeciwniczki. Jednak niezależnie od preferencji, każda kobieta powinna mieć je w swojej szafie. Przynajmniej jedną parę.

Wszystkie dziewczyny marzą o koszyku z MANGO. Jest prześliczny!

Buty na obcasach sprawiają, że jesteśmy wyższe, a nasza sylwetka lepiej się prezentuje. Dzięki nim kobiety mogą poczuć się bardziej pewne siebie. Buty na obcasach stanowią również świetny sposób na zwrócenie na siebie uwagi innych. Stukot obcasów przyciąga uwagę, a gdy kobieta potrafi chodzić w szpilkach, mężczyźni patrzą na nią z zachwytem. Poza tym niektóre ubrania wyglądają dobrze tylko w połączeniu z butami na obcasach. Jest to na przykład ołówkowa spódnica.

Trzeba też powiedzieć o ubraniach, które wyglądają koszmarnie, jeżeli założymy do nich buty na obcasach. W tym przypadku można wyróżnić różne rodzaje butów. To zestawienie zawiera najgorsze połączenia, które nigdy nie powinny ci się zdarzać.

buty na obcasach

Fot. unsplash.com

Krótkie spodenki i szpilki

Po pierwsze szpilki są eleganckie, a krótkie spodenki nie. Chociaż obecnie łączy się różne style, szpilki i krótkie spodenki zawsze będą złym połączeniem. Nie patrz na modę. Kolejna sprawa dotyczy skojarzeń. Jeżeli założysz krótkie spodenki, a do tego szpilki, będziesz wyglądała jak kobieta lekkich obyczajów. Faceci zaklasyfikują cię do tej kategorii bez mrugnięcia okiem.

Mini spódniczka i buty na platformie

Mini spódniczek w ogóle lepiej unikać. Powód jest taki sam jak w pierwszym przypadku. Jeżeli założysz do niej szpilki albo co gorsza buty na platformie będziesz wyglądała tandetnie i nieodpowiednio. Jeżeli upierasz się przy takiej spódniczce, zadbaj o to, aby nie nosić do niej bluzki z dekoltem. Do krótkiej spódniczki będą pasować trampki albo baleriny.

Legginsy z butami na obcasach

Buty na obcasach zakładamy na wielkie wyjście albo wtedy, gdy chcemy wyjątkowo dobrze wygladać. Na przykład do klubu albo na wesele. Z kolei legginsy to rzecz typowo sportowa. Można w nich ćwiczyć na siłowni albo chodzić po domu zamiast dresów. Jeżeli założysz legginsy do butów na obcasie, będziesz wyglądała komicznie.

buty na obcasach

Fot. unsplash.com

Ołówkowa spódnica i sandały

Ołówkowa spódnica jest bardzo elegancka. Zakładamy ją do biura, na spotkanie biznesowe, do kościoła czy z okazji innych wydarzeń. Do niej powinny być dobrane buty z zakrytymi palcami. Sandały będą odpowiednie do dżinsów czy krótkich spodenek. Ewentualnie do sukienki w stylu boho lub sportowym.

Faceci wydali wyrok. Oto 5 damskich ubrań, których najbardziej nie znoszą

Buty, w których nie da się chodzić

Tych w ogóle powinnaś unikać. Chodzi o twoje zdrowie, nie tylko o wygląd. Buty powinny być wygodne, żeby nie ucierpiały na tym twoje nogi. Poza tym jeżeli założysz buty na bardzo wysokim obcasie, będziesz się poruszać niezgrabnie.

Dres

Dres i buty na obcasie wzajemnie się wykluczją, ale niektóre kobiety o tym nie wiedzą. Nawet jeżeli jest to modny ostatnio elegancki dres, nigdy nie zakładaj do niego butów na obcasach. Lepiej nie być oryginalną na siłę, bo można uzyskać odwrotny efekt.

Polecane wideo

Komentarze (13)

Ocena: 3.62 / 5
gość (Ocena: 1) 08.09.2019 12:48
Boże Jaki stek seksistowskich i archaicznych bzdur. A jak mnie np. zgwałciliby to moja wina bo zalożylam mini i szpilki. Tego tekstu zabrakło. Przez przeoczenie chyba.
odpowiedz
Czarnulka0028 (Ocena: 1) 05.06.2019 14:44
Jakaś zacofana mochera to chyba pisała, bez przesady.. szpilki niepasuja chyba tylko do dresu. Kazda kobieta ktora ma odrobine gustu i stylu wie do czego założyć jakie buty 🤣🤣🤣😊😊😊
odpowiedz
fff (Ocena: 1) 29.03.2019 13:30
co za dzban pisal ten artykul... szpilki pasuja do wszystkiego
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.05.2018 18:52
Mnie spodnie a la sportowe do szpilek sie podobaja :)
odpowiedz
Dominika (Ocena: 1) 14.05.2018 15:43
Co za beznadziejny artykuł. Pierwsze słyszę że założenie krótkich spodenek a do tego jakieś świetne letnie szpilki są niekoniecznie dobrym połączeniem. Szpilek nie zakłada się tylko i wyłącznie do dresow. I z tym się zgodzę. Z resztą nie. Musiała to pisać jakąś totalnie tandetna łaska. Bo znawcą mody na pewno nie można nazwać osoby która to pisała. Porażka!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie