8 znaków świadczących o tym, że dobrze się ubierasz

Zasługujesz na miano ikony stylu?
8 znaków świadczących o tym, że dobrze się ubierasz
04.07.2015

Uwielbiasz modę, ale nie rzucasz się na najnowsze trendy bo wiesz, że nie każdy będzie pasował do twojego stylu i sylwetki. Tego pierwszego zresztą zazdroszczą ci wszystkie koleżanki i często komplementują twój look. Innego zdania jest twoja rodzina. Twoja mama i rodzeństwo nie znoszą chodzić z tobą na zakupy, bo zawsze wychodzisz ze sklepu z pustymi rękami. Ich zdaniem jesteś wybredna, ale ty wiesz swoje; to po prostu wyrafinowany gust (i szyk!)

Sprawdź, czy mimo małych nakładów finansowych, zasługujesz na miasto ikony.

1. Słyszysz komplementy na temat swoich stylizacji znacznie częściej niż dwa razy do roku - na urodziny i na Gwiazdkę ;-)

 

street style

8. Przeglądając swoje zdjęcia sprzed kilku lat nadal uważasz, że wyglądałaś świetnie i naprawdę stylowo. Wiesz, że moda się zmieniła, ale w twoich stylizacjach było coś naprawdę pięknego i nawet teraz potrafisz to docenić.

 

 

street style

2. Nigdy nie odnosisz wrażenia, że ubrałaś się niestosownie do okazji lub założyłaś coś, czego nie powinnaś, bo nie pasuje do twojej sylwetki lub stylu.

 

 

street style

6.  Twoja rodzina i przyjaciele często pytają, czy wybierzesz się z nimi na zakupy, bo tylko wtedy mają szansę kupić coś naprawdę wartościowego. Czasami proszą też, żebyś ubrała ich na niektóre wydarzenia. 

 

street style

5. Widujesz się ze swoją krawcową znacznie częściej niż ze swoją fryzjerką i niektórymi przyjaciółkami. Ale czy to źle? W końcu to ona uratowała kilka perełek z twojej szafy.

 

 

street style

7. Na ulicy ludzie często pytają cię, gdzie kupić niektóre części garderoby, które masz na sobie. Zdarzyło ci się nawet, że jedna kobieta proponowała na ulicy, że natychmiast odkupi od ciebie stylowe okulary przeciwsłoneczne w dodatku za horrendalną kwotę. Gdyby nie fakt, że to prezent po babci, chętnie byś zarobiła na nich małą fortunę.

 

 

street style

3. Twoi przyjaciele zamęczają cię pytaniami o to, gdzie kupiłaś buty, spodnie i biżuterię. Problem w tym, że dziwnym trafem te rzeczy zawsze pochodzą z outletów, wyprzedaży lub second handów. 

 

 

street style

4. Możesz bez zastanowienia opisać swój styl w trzech słowach. Doskonale wiesz, jaki jest, co ci się podoba i czego nigdy być nie założyła.

 

 

Komentarze (3)

Ocena: 2.67 / 5
ja (Ocena: 2) 05.07.2015 16:17
piąte się u mnie w 100% zgadza :D hmmm.. to pewnie dlatego,że mam mamę krawcową xd polewkowe są trochę te złote myśli w tym artykule ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 05.07.2015 09:16
Śmieszą mnie troszkę teksty typu "dostałaś w spadku po babci", bo biorąc pod uwagę w jakich czasach nasze babcie żyły na prawde niewiele jest osób, które cokolwiek po babciach dostały.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo