Co zrobić, gdy jesteś niska, a marzysz o karierze modelki? (5 skutecznych trików!)

Jeśli twój wzrost daleki jest od tego, którym może pochwalić się Anja Rubik, poznaj reguły, których powinnaś się trzymać, pracując w modelingu.
Co zrobić, gdy jesteś niska, a marzysz o karierze modelki? (5 skutecznych trików!)
14.06.2014

Małe być może jest piękne, ale niskie kobiety mają znacznie trudniej w zdominowanym przez ultrawysokie modelki świecie mody. Jeśli twój wzrost daleki jest od tego, którym może pochwalić się Anja Rubik, poznaj reguły, których powinnaś się trzymać, pracując w tej trudnej branży.

I pamiętaj, że obok modelek, w modelingu liczą się również takie osobowości, jak Mira Duma czy siostry Olsen, które z pewnością nie należą do najwyższych.

1. Nigdy nie pozuj do zdjęcia obok modelki. Na zdjęciu rzadko kiedy widać, że ktoś jest naprawdę niski, chyba, że stoi obok modelki, która jest znacznie wyższa od przeciętnej kobiety, a dodatkowo często ma wysokie szpilki.

 

 

Mira Duma oversize

4. Jeśli Olsenki i Mira Duma nauczyły nas czegoś, to z pewnością tego, że drobne dziewczyny mogą nosić naprawdę wszystko; od warstw, po oversize`owe ubrania. Oczywiście kluczem do proporcjonalnego wyglądu jest odpowiednia stylizacja.

Anna Dello Russo hat

5. Jeśli na pokazie mody nie zajmujesz pierwszego rzędu, usiądź w trzecim. W pierwszym z pewnością będzie siedział ktoś o ekscentrycznym nakryciu głowy czy fanazyjnej fryzurze, która będzie zasłaniała ci cały widok. Trzeci rząd to zawsze dobry wybór!

street style platformy

3. A jeśli nie lubisz szpilek, możesz postawić na platformy, które są doskonałym rozwiązaniem. Mimo że niektóre pary są bardzo wysokie, pozostają wciąż wygodnymi butami, dlatego spraw sobie przynajmniej dwie pary w uniwersalncyh kolorach, takich jak czarne i nude.

platforms

2. Niskie obcasy są wygodne, ale kiedy poruszasz się wśród bardzo wysokich modelek na niebotycznych szpilkach, nikt nie zauważy twoich dodatkowych 7 cm. Jeśli zakładasz szpilki, stawiaj wyłącznie na te naprawdę wysokie. Wiele modeli ma platformę, która sprawia, że nawet niebotyczne obcasy stają się stosunkowo wygodne.

Komentarze (29)

Ocena: 4.17 / 5
Lusia (Ocena: 5) 30.06.2014 21:07
Sexi mini koronkowa sukienka sugarfree i wysokie szpilki,zrobiły ze mnie prawdziwa gwiazdę na ślubie mojej siostry:) Nikt nawet nie zauważył, że jestem najniższa druhną :P
odpowiedz
Marilla (Ocena: 5) 23.06.2014 20:43
Kupcie sobie dziewczyny coś seksownego humor poprawi, i facet innym wzrokiem spojrzy ja kupiłam sobie coś takiego me-seduce pl Jak się ładnie ubiorę, od razu lepiej się czuję, nie wiem jak wy :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 16.06.2014 17:15
halhalhal
odpowiedz
Mirek (Ocena: 5) 15.06.2014 23:32
co za gówno ten artykuł..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.06.2014 12:07
Boże co za głupi poradnik, jak z pisma dla nastolatek
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo