Buty dobrane idealnie

Dobrze dobrane buty to takie, które skorygują defekty naszej sylwetki i nadadzą jej odpowiednich proporcji. Sztuka ich kupowania wcale nie jest taka skomplikowana - można wysmuklić sylwetkę, wyszczuplić łydki, odchudzić kostki - przeczytaj jak.
Buty dobrane idealnie
12.06.2008

Po ulicach maszerują całe armie kobiet oszpecających się źle dobranym obuwiem. Czasem jednym paskiem można wyrządzić swojemu wizerunkowi gigantyczną krzywdę. Dlatego przed kolejnymi zakupami popatrz w lustro i przypomnij sobie ten artykuł.

Problem numer 1: Jesteś niska.

Noś buty na obcasie. Płaskie pantofelki, choćby nie wiem jak śliczne i urocze, skrócą optycznie twoje nogi. Wysokie wysmuklą sylwetkę i dodadzą ci powabu.

Problem numer 2: Twoje łydki są zbyt okrągłe.

buty na obcasie są wskazane, ale nie szpilki! Cieniutki obcasik optycznie jeszcze bardziej powiększy łydkę i będziesz wyglądać ciężko. Dlatego wybieraj buty na grubych obcasach, np. słupkach.

Problem numer 3: Masz bardzo szczupłe, wręcz chude nogi.

Nie noś masywnych, topornych butów. Na platformach będziesz wyglądała jak strach na wróble.

Problem numer 4: Grube kostki.

Zakładaj głęboko zabudowane czółenka.

Problem numer 5: Grube nogi.

Nie noś sandałków z cienkimi paseczkami, żeby nie wyglądać jak baleron obciśnięty sznurkiem w ubojni. Grube paski i koturny wyszczuplą nogi oraz wysmuklą sylwetkę.

Problem numer 6: Duże stopy.

Jeśli nie chcesz wyglądać jak płetwonurek, nie noś butów z wydłużonymi noskami. Zakładając tego typu pantofle, zrobisz ze swoich stóp gigantyczne „człapaki”.

Uwaga: Bądźcie bardzo ostrożne z butami zapinanymi wokół kostki. Mogą je nosić tylko wysokie i chude dziewczyny. Skracają i pogrubiają nogi w koszmarny sposób.

Polecane wideo

Komentarze (109)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.04.2009 20:17
BIŻUTERIA HAND-MADE zapraszam: http://ww w.prototyp.pl/solange421/gallery !!!!! :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2009 22:50
fajne zdjęcie xD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.01.2009 17:07
ja jestem niska (153) i szczupla (nie chuda), a jednak mam szpilki zapinane dookola kostki i niewydaje mi sie ze zle w nich a wrecz przeciwnie, moj rozmiar to od 33,5 do 35 wiec buty wybieram jedynie w Ryłko.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.01.2009 14:07
Uuuu a ja kupiłam dziś buty zapinane właśnie wokół kostki. Ale nie wyglądam źle :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.01.2009 19:21
jestem wysoką dziewczyna i nie lubię obcasów :P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie