Porada Stylistek: WESELE jesienią

Wesel w październiku jest prawie tyle samo, co w czerwcu, a noce coraz chłodniejsze: Stylizacje "na cebulkę"!
Porada Stylistek:  WESELE jesienią
18.09.2011

Wrzesień i październik to miesiące cieszące się wsród zakochanych prawie identyczną popularnością co kwiecień czy czerwiec, ale zdecydowanie bardziej problematyczne pogodowo zarówno dla Młodej Pary, jak i ich gości - szczególnie pod modowym względem. Nigdy nie wiadomo, jakie niespodzianki zafunduje nam aura, więc trzeba być przygotowanym na każdą ewentualność - zimną noc, oberwanie chmury, czy nieznośną wilgoć w powietrzu.

Pewne zasady, jak na przykład obowiązująca na tego rodzaju uroczystościach kolorystyka stroju, się jednak nie zmieniają. Biel i czerń nie są dobrze widziane, jako albo zarezerwowane w tym dniu dla świeżoupieczonej mężatki, albo jako kojarzące się ze smutnymi uroczystościami.

Myśląć o stroju warto także mieć na uwadze odpowiedni dobór okrycia wierzchniego. Sukienka nie może wystawać spod płaszcza - ten powinien być dłuższy od niej o kilka centymetrów. Jeśli, ze względu na chłód, decydujemy się na rajstopy, postawmy raczej na czarne. Cieliste (szczególnie te imitujące opaleniznę i mocno błyszczące) już dawno naniosłyśmy na listę największych fashion-grzechów.

Jeżeli w dniu imprezy pogoda jest wyjątkowo niesprzyjająca modowym eksperymentom, nie wahaj się do kościoła ruszyć w ciepłych botkach lub kozaczkach, a do bagażnika schować eleganckie czółenka na zabawę weselną. Na kolejnych stronach aż sześć przykładowych stylizacji, pokazujących co i z czym łączyć, żeby wygladać i czuć się świetnie podczas jesiennego wesela!

wesele

Stylizacje "na cebulkę" na jesienne wesele

wesele

Stylizacje "na cebulkę" na jesienne wesele

wesele

Stylizacje "na cebulkę" na jesienne wesele

wesele

Stylizacje "na cebulkę" na jesienne wesele

wesele

Stylizacje "na cebulkę" na jesienne wesele

wesele

Stylizacje "na cebulkę" na jesienne wesele

Polecane wideo

Komentarze (48)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.11.2012 00:49
POMOCY!!! Dziewczyny podłączam się pod temat. Nie mam pojęcia w co się ubrać na wesele kuzyna, pierwszy raz ide na taką impreze. Błagam pomóżcie tu zawsze znajdą się dziewczyny wiedzące co jest modne, więc mnie nie zostawiajcie z tym samej. Mam 18lat i 170wzrostu, 56kg. Mój rozmiar 36. Brunetka. Znalazłam sobie dwie sukienki któraś się nadaje??? Jest tam jeszcze kilka ale sama nie wiem, ceny są ok mam do 300zł na sukienkę. W tym sklepie jest przesyłka gratis a ja jestem z małego miasta i u mnie nic nie ma. Muszę się pospieszyć póki jest promocja na wysyłkę Gratis! Znacie tą markę Trendseller.pl? jest znana? dobra? trendseller.pl/index.php/woman/sukienki/sukienka-z-baskinka-detail trendseller.pl/index.php/woman/sukienki/sukienka-zlota-detail
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.08.2012 15:07
sama szukam sukienki na wesele, a nie chce kiecki z sieciówek, chyba najfajniejsze sukienki sa w sklepach internetowych, twojesukienki, awama
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.10.2011 18:13
lYvLU8 ekgejnxwkhkj
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.10.2011 18:01
tPFNdg hmvbuqeobugt
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.10.2011 02:33
Most help articles on the web are inaccurate or inocehrent. Not this!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie