Porada Stylistek: Podglądamy ADELE (Triki i modne zestawy dla XL-ek)

W najnowszym numerze Vogue Italia okrzyknięto ją wzorem dobrze ubranej XL-ki. Patrząc na genialne w swej prostocie stylizacje wokalistki, trudno się z tym werdyktem nie zgodzić.
Porada Stylistek: Podglądamy ADELE (Triki i modne zestawy dla XL-ek)
24.07.2011

Sama pisze teksty, jest multiinstrumentalistką, śpiewa głosem przyprawiającym o rozkoszne dreszcze, a jakby tego było mało, ma wyjątkowe wyczucie stylu, stając się inspiracją dla kobiet o figurach dalekich od wybiegowego rozmiaru zero. Adele, a właściwie Adele Laurie Blue Adkins wiedzie na Wyspach Brytyjskich prym w przynajmniej trzech kategoriach - wokalnej, modowej oraz... finansowej. Okazuje się, że prawdziwy talent fantastycznie się broni - artystka jest w TOP 3 najlepiej zarabiających wokalistek przed 30-tką! My, po wysłuchaniu po raz być może setny jej albumu 21, postanowiłyśmy przeanalizować modową stronę jej życia. I nie możemy wyjść z zachwytu!

Adele skutecznie potrafi maskować nadprogramowe centymetry, żonglując stylistycznymi sztuczkami z wprawą mistrzyni. Ciemne kolory, świetne fasony, pomysłowe kroje i efetowna biżuteria stały się jej przepustką do Vogue Italia, który postawił ją za wzór dobrze ubranej XL-ki.

adele

Luźne okrycia wierzchnie - puszyste swetry i peleryny - to specjalność Adele. Artystka najchętniej nakłada je na monochromatyczne, czarne zestawienie eleganckich spodni i jedwabnej koszuli. Na co dzień rezygnuje z obcasów, zastępując je wygodnymi balerinami - często z biżuteryjnym akcentem. Uwielbia okazałe klipsy i monstrualnych rozmiarów kolczyki wysadzane migoczącymi w blasku reflektorów kamieniami, które nierozerwalnie łączą się z preferowanym przez nią stylem lat 60-tych.

adele

Mimo, że urodziła się i mieszka w Londynie, preferuje paryski szyk i elegancję znad Sekwany. Wyraźnie inspiruje się nieśmiertelnym stylem Audrey Hepburn, czesze się i maluje zgodnie z wytycznymi Brigitte Bardot, hołduje klasyce na miarę Coco Chanel.

adele

Jest współczesną królową małej czarnej. Klasycznej sukienki nie stara się na siłę ulepszać. Wybiera jednak wyłącznie fasony zakrywające ramiona i zwykle nosi je w duecie z kryjącymi, optycznie wyszczuplającymi rajstopami. Do tego obowiązkowo czarne, błyszczące czółenka na niezbyt wysokim obcasie.

Komentarze (46)

Ocena: 5 / 5
ewa (Ocena: 5) 28.02.2013 22:59
Ona jest typową klepsydrą przy kości, widać to po talii,biodrach i nogach. Te zestawy. Przygotowane przez panie stylistki są na figury jabŁka. Adele widać że nosi zupełnie inny kröj. Wellman ma figure jabłka i jak najbardziej jej te stylizacje by pasowały. Dlaczego wg ludzi ludzie z nadwagą to tylko jabŁka? Ja mam rozmiar 42, ale z bardzo Ładną talią, a ekspedientki zawsze oceniają mnie jako jabłko! Z Adele jest podobnie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.10.2012 01:22
koszmar
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.07.2012 17:14
KOCHAMMM cie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!♥
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.07.2012 17:13
Przykro mi Adele,ale ..jesteś na wadze nie chce CIE obrazac ale przykro mi :( .Brzydka jesteś
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.09.2011 12:04
Dziewczyny !!! widzicie tą torbę na stronie 3 z zary? ma takie czarne błyszczące wstawki po bokach. Szukam takiej torebki, tylko żeby była cała taka czarna, błyszczaca. Prosze pomóżcie :D!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo