Porada Stylistek: Pomarańczowy, cytrynowy, malinowy - komu jest do twarzy w najmodniejszych kolorach sezonu?

Neonowe barwy, bardzo modne tej wiosny, nie każdemu pasują. My podpowiadamy, jak i z czym je nosić, żeby dobrze wyglądać?
Porada Stylistek: Pomarańczowy, cytrynowy, malinowy - komu jest do twarzy w najmodniejszych kolorach sezonu?
13.03.2011

Mocne, neonowe kolory (nieprawdopodobnie modne w tym sezonie - pojawiły się w kolekcjach Gucci, YSL, Marca Jacobsa oraz Prady), bywają ryzykowne. Zastosowane w nadmiarze dają karykaturalny efekt, nieumiejętnie dobrane do typu urody pozbawiają twarz wyrazistosći, jakby wyssając z niej zdrowy koloryt.

W najlepszej sytuacji są brunetki o śniadej cerze. To kolorystyczne szczęściary, którym tegoroczne trendy wyjątkowo służą. Z powodzeniem mogą eksperymentować z oranżami, malinami i cytrynami. Słoneczne odcienie świetnie komponują się także z ogniście rudym odcieniem włosów oraz... piegami. Najostrożniejsze w zabawach z neonowymi barwami powinny być blondynki.

 

porada stylistek

Wieczorową porą śmiało możesz pozowlić sobie na nieco więcej. Jeśli lubisz skupiać na sobie uwagę tłumu, zainwestuj w sukienkę o geometrycznym fasonie i wzorze. Wyrafinowany design stonuj dodatkami.

porada stylistek

Jeśli jesteś blondynką lub z natury masz jasną, wręcz bladą cerę, unikaj intensywnych, oranżowych i żółtych odcieni w okolicach twarzy. Miodowe, cytrynowe i pomarańczowe barwy podkreślają bowiem niezdrową ziemistość skóry. Postaw lepiej na wyraziste spodnie, które fantastycznie prezentują się z neutralną górą.

porada stylistek

Nieśmiałym polecamy sfokusować się na dodatkach. Malinowe oksfordki sprawią, że poczujesz się jak londyńska it-girl. Aby nie strafiły nic ze swej nietuzinkowości, łącz je ze spokojną bazą.

porada stylistek

Wyraziste buty to dla Ciebie za mało? Uzupełnij je równie wybuchową, słoneczą torebką! Żółta to w tym sezonie szczyt marzeń każdej fashionistki.

Komentarze (28)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 18:35
4mPsfC ykzjzubgvzpz
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2011 11:57
E5khiE eretpcejgvts
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2011 06:15
Gee wililekrs, that’s such a great post!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.03.2011 22:41
sfokusowac??? na litość boską to już nie ma odpowiedniego słowa po polsku??
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 14.03.2011 20:36
zestawy 1 i 3 są totalnie niedopasowane. rozumim, że powinno się mieszac trendy, ale bez przesady.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo