D&G ukradli pomysł Armaniego!

22 Stycznia 2009

Także wśród największych domów mody zdarzają się niemiłe incydenty, kłótnie, wzajemne oskarżenia i uszczypliwości. Niedziwne, skoro w grę wchodzą setki milionów, a nawet miliardy dolarów.

D&G ukradli pomysł Armaniego!

Świat mody to nie tylko piękne kreacje, powalające pokazy i ekskluzywne butiki, to też zawiść i walka o każdego klienta. Co prawda D&G oraz Armani nie muszą się obawiać kryzysu, jednak bessa na rynku spowodowała lekkie podenerwowanie u mistrza klasycznej mody. Przy tylu tysiącach sukni, kreacji, dodatków można zauważyć podobieństwo między sukniami od projektanta X i Y. Zazwyczaj jednak te "niuanse" nie są ogłaszane publicznie.

Zmowę milczenia przerwał Giorgio Armani, który powiedział, że D&G, przygotowując kolekcję jesień/zima 2009, skopiowali jeden z jego pomysłów na spodnie. Zapytany, co sądzi o kolekcji, powiedział: „Najpierw kopiują, potem się uczą".

Stefano i Domenico odpowiedzieli staremu mistrzowi bez żadnych skrupułów i z bezwzględną szczerością:

"Z pewnością musimy się jeszcze wiele nauczyć. Ale nie od niego. Styl Armaniego nie jest i nigdy nie był dla nas źródłem inspiracji. Przestaliśmy oglądać jego pokazy już kilka lat temu" (tłumaczenie „Dziennik").

Uszczypliwości zaczęły się po weekendowych pokazach kolekcji na przyszłą zimę. Smaczku całej historii dodaje fakt, że oba domy mody mają swoją siedzibę w Mediolanie. To dzięki ich projektom miasto cały czas znajduje się w czołówce światowych stolic mody, obok Paryża, Nowego Jorku i Londynu.

Cała historia rozejdzie się pewnie po kościach, a panowie podczas przyjęć będą spędzać czas w przeciwległych rogach sali, aby wzajemnie nie działać sobie na nerwy.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (27)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-04-30 14:59:00

[quote="ladybugzz"]Każda z firm ma już takie uznanie w świecie mody, że nawet akcja typu "kopiowanie" nie jest w stanie zaszkodzić ich reputacji ;)[/quote] widać, że nie interesuje Cię świat mody:/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-03-02 22:17:00

najlepszy jest Armanii ! ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-24 15:02:00

Każda z firm ma już takie uznanie w świecie mody, że nawet akcja typu "kopiowanie" nie jest w stanie zaszkodzić ich reputacji ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-23 23:16:00

[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] to tak jak ostatnio w modzie na sukces tylko tam kradli se projekty lol ale ten świat mody jest chory o fuj[/quote] moda na sukces??!!! ja p**** ;/ ;/; ;/[/quote] moda na sukces <LOL2> chociaz czasem go ogladam raz na pol roki i dalej wiem o co chodzi haaaaaahaaaaaaaaaa[/quote] rzewczywiscie bdb porownanie moda na sukces i prawdziwy swiat mody

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-23 23:13:00

Dobrze że pokazali te projekty podstawa to porownanie.. takk widze że noo naprawde d&g sie inspirowali;/ Po co ten artykol jesli nie umiecie nawet zdjec pokazac??

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-23 16:49:00

fajny ma zegarek :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-23 14:31:00

Mała prośba ;p jest taki konkurs walentynkowy organizowany przez Milkę, w którym walczy się o miejsce na tablicy przystankowej ;p Trzeba było napisać walentynkę, wybrac przystanek no i teraz zbiera się głosy ;) I stąd właśnie moja prośba ;) Rozumiecie chyba, że bardzo mi zależy na tym, żeby sprawić radość mojemu mężczyźnie ;) Tak więc jeżeli ktoś z Was ma chwilkę, to bardzo bym prosiła na zagłosowanie na mnie http://www.ilovemilka.pl/vC967C Liczy się naprawdę każdy głos, a już szczególnie te oddawane regularnie, codziennie :) (można głosować raz dziennie) Sama nie dam sobie rady, bo konkurencja jest duża, ale z Waszą pomocą... wszystko jest możliwe :) I z góry wieelkie dzięki :))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-23 14:25:00

ktoś ironizuje, a widze sam z zaciekawieniem ogląda ;]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-22 21:19:00

kochane papilotki, pomozcie mi wygrac ten konkurs: http://www.ilovemilka.pl/v29939 bede stokrotnie wdzieczna caluje

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-22 19:29:00

powtarzam pytanie poprzedniczki/nika serio? nie wiedziałam:) oba domy mody mają różne style wić nie ma sensu posądzać ich o kopiowanie...:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz