Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Melancholia, Dziewczyny z drużyny V, Kapitan Ameryka)

18 Października 2013

Przedstawiamy propozycje poszczególnych stacji telewizyjnych na piątkowy wieczór.

dziewczyny z drużyny V: walcz do końca

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 990

Ksenia wywierana na Zuzę presję w sprawie zwrotu długu. Aby zdobyć pieniądze, dziewczynka zatrudnia się do pomocy w pubie Kostka. Niewielka kwota, którą udaje jej się zarobić, wyprowadza Ksenię z równowagi. Chowański pociesza załamaną zachowaniem Roberta Martę. Wyznaje jej miłość. Alek denerwuje się przed ogłoszeniem wyników konkursu na stypendium w Berlinie. Urządza Iwonie scenę zazdrości. Krystyna podsyca we Fryderyku niepokój o przyszłość Marii. Antonia jest zła na Struzika, że daje sobą manipulować.

TVP 2, 20:45, Rodzinka.pl, odc. 117,118

Boscy stawiają czoła wydatkom związanym z rozpoczęciem roku szkolnego. Muszą kupić dzieciom podręczniki i artykuły szkolne. Natalia podejmuje kolejną próbę przekonania rodziny do eksperymentów kulinarnych. Próbuje zachęcić synów do jedzenia warzyw. Rodzice chcą zapisać chłopców na zajęcia pozalekcyjne. Okazuje się to rzeczą wręcz niewykonalną. Trudno zaplanować cokolwiek, gdy każde dziecko chce chodzić na zajęcia w terminach nieodpowiadających pozostałym domownikom. Boski okazuje się twardym negocjatorem. Marek i Ludwik radzą Kacprowi, kiedy zapytać dziewczynę o `chodzenie`. Natalia stara się być nowoczesna, próbuje zaimponować synom. Ludwik próbuje racjonalizować swoje skąpstwo przy kupnie kwiatów dla Natalii. Tomek przychodzi głodny z kolacji z Magdą, która zamówiła najdroższe potrawy w menu.

TVN 7, 20:00, Dziewczyny z drużyny V: Walcz do końca, komedia

Pewnej siebie kapitan szkolnej grupy cheerleaderek Linie Cruz wydaje się, że nic nie może zburzyć panującego w jej życiu ładu. Wszystko się zmienia, gdy owdowiała matka ponownie wychodzi za mąż, a po ślubie razem przeprowadzają się do nowego domu. Lina trafia więc na drugi koniec Los Angeles, do snobistycznego Malibu. W szkole czuje się wyobcowana, tęskni za przyjaciółmi, drużyną i treningami. Postanawia reaktywować ekipę cheerleaderek.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz