Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Brzydka prawda, Jak zostać gwiazdą, Debiutanci)

04 Lipca 2013

Oto co możesz obejrzeć spędzając czwartkowy wieczór przed telewizorem.

Brzydka prawda

kino+ HD, 18:20, Bulwar Zbawienia, thriller

Nawrócony rockman i hulaka Carl odnajduje szczęście u boku żarliwie wierzącej Gwen. Razem z żoną należą do wspólnoty religijnej Dana Daya. Charyzmatyczny przywódca za jedynego godnego siebie rywala uważa ateistę, profesora Paula Blaylocka. Podczas publicznych debat obaj mężczyźni spierają się na temat wiary. Po jednym z takich spotkań profesor zaprasza pastora w towarzystwie Carla na drinka. W trakcie pogawędki dochodzi do wypadku. Dan przypadkowo strzela do swojego rozmówcy, który ginie na miejscu. Kaznodzieja próbuje zrzucić winę na Carla.

Polsat Film, 18:55, Uroki życia, komediodramat

Ellie spędza Boże Narodzenie w domu starców na irlandzkiej wsi. Większość pensjonariuszy wyjechała na święta do rodzin. W domu pozostało tylko czworo seniorów, którzy już od dawna nie utrzymują kontaktów ze światem zewnętrznym. Starość zmieniła ich stosunek do życia i ludzi. Jest tam była aktorka Georgia, dwie skłócone siostry, Hazel i Heather, oraz Donald, emerytowany sędzia - alkoholik, który tęskni za żoną. Opiekująca się nimi Ellie liczy, że nadchodzące święta pomogą jej zbliżyć się do podopiecznych.

FilmBox HD, 19:30, Droga Prudence!, dramat obyczajowy

Prezenterka znanego programu telewizyjnego Prudence MacIntyre zostaje wysłana na wakacje do zacisznej leśniczówki. Na miejscu kobieta zostaje rozpoznana przez lokalnych mieszkańców i cieszy się dość dużym zainteresowaniem. Gdy dochodzi do tajemniczego morderstwa, Prudence postanawia zaangażować się w sprawę. Stara się rozwiązać zagadkę.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz