Czy założyłabyś pierścionek z sową?

Już latem sowa stała się nieodłącznym elementem okazałej retro biżuterii. W tym sezonie powinna zdobić każdą modną dłoń!
Czy założyłabyś pierścionek z sową?
04.09.2010

Pierścionek z sową (TopShop, 149 zł) to nasz absolutny faworyt wśród jesiennych dodatków. Okazałe oczko wysadzane drobnymi kamieniami błyszczącymi jak prawdziwe cyrkonie doda elegancji każdemu strojowi!

Zamów go jeszcze dzisiaj (za pośrednictwem strony internetowej) albo wybierz się na łowy do Złotych Tarasów. Duże pierścionki najlepiej nosi się przed rozpoczęciem sezonu zimowego. Gdy nastaną mrozy, ważniejsze niż biżuteria z pewnością okażą się ciepłe, puchate rękawiczki…

Zobacz szybki kalkulator kalorii!

Lilka Tylman

Zobacz także:

Czy założyłabyś żółte czółenka?

Czy założyłabyś portretowe ponczo?

Polecane wideo

Komentarze (28)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.09.2010 16:55
cudowne :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.09.2010 18:30
zgłoś do usunięcia Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz Proszę u usunięcie tego komentarza, ponieważ ... 1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty? 3. Pierwsza litera twojego imienia? 4. Miesiąc urodzenia? 5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały? 6. Imię osoby tej samej płci. 7. Ulubiony numer? 8. Wolisz jezioro czy morze? 9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!). Skończone – zobacz poniżej: Odpowiedzi 1. Kochasz tę osobę. 2. Jeżeli wybrałaś /eś: Czerwony – twoje życie jest pełne miłości. Czarny – jesteś konserwatywna /y i agresywna /y. Zielony – twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie. Niebieski – jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz. Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku. 3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest: A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie. S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze. 4. Jeśli urodziłaś /eś się w: Styczeń – Marzec Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym. Kwiecień - czerwiec Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. Lipiec- wrzesień Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze. Październik – grudzień Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę. 5. Jeśli wybrałaś /eś Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy. Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy. 6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem. 7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu. 8. Jeśli wybrałaś /eś: Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem. Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. 9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych klubów w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubów spełni się przed twoimi następnymi urodzinami
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.09.2010 15:26
Piękny!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.09.2010 15:08
"bardzo fajny:)) pewnie zaraz sie odezwa biedne poleczki ze za drogi...żenada" ojej to straszne. dla jednego drogie dla innego tanie, a każdy ma prawo się wypowiedzieć, także twój post uważam za bardzo nie na miejscu. o jej , odezwał się ktoś ponad ? nie chodzi o to. pomyśl ,ile może byc wart taki pierścionek ? wyprodukują to za marne gorsze a póżniej wyceniają na 150 złotych. i tak , wydanie 150zł na pierscionek z sową uważam szastaniem pieniędzmi.I tak, większość Polek nie wydałaby tyle kasy na pierscionek.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.09.2010 13:49
Sowa... artykuł odnosi się do ogólnie dużej biżuterii, a sowa jest przykładem(z niezłą reklamą zresztą). Możecie zamiast sowy kupić sobie na przykład bociana... słyszałam, że ponoć przynosi dzieci xD albo jakieś inne "cuś"
odpowiedz

Polecane dla Ciebie