Nie masz stroju na Halloween? Zajrzyj do nowości Zary

Superstylowe propozycje już na ciebie czekają.
Nie masz stroju na Halloween? Zajrzyj do nowości Zary
fot. zara.com/pl
28.10.2021

Halloween zbliża się wielkimi krokami. Czy masz już strój na te okazję? Jeśli nie, czaj najwyższy, by skompletować odpowiedni outfit. Na jaki look warto postawić? Jeśli nie lubisz się przebierać, wystarczy, że do ciemnej stylizacji dorzucisz kilka „starszych” akcentów. Diabelskie rogi na włosy? A może pajęcza sieć doczepiona do bluzki? Opcji masz wiele. Jeśli jednak wolisz bardziej upiorne lub abstrakcyjne zestawy, możesz poszukać ich w wypożyczalniach kostiumów lub… w najnowszej linii Zary.

Przeczytaj też: Ten projekt z Zary jest hitem na Instagramie! Obstawiamy, że zapragniesz, by Mikołaj przyszedł w tym roku prędzej!

Zara – stroje na Halloween 2021

Co hiszpański gigant przygotował na tegoroczne Halloween? W kolekcji dedykowanej na tę właśnie okazję znajdziesz między innymi kostiumy smoka, pająka, motyla czy przybysza z kosmosu. Ceny? Za kombinezony trzeba zapłacić 249 złotych. Jeśli jednak wolisz zainwestować w ubranie, które później wykorzystasz więcej niż raz do roku, możesz też postawić na czarne kreacje. Masz tu do wyboru sukienki z wiązaniami, skórzane spodnie czy koronkowe topy. Potraktuj te ubrania jako bazę i dorzuć do nich halloweenowe dodatki. Wszystkie te projekty utrzymane są oczywiście zgodnie z najświeższymi trendami. 

 

fot. zara.com/pl

fot. zara.com/pl

fot. zara.com/pl

Polecane wideo

Mówią o niej „Legalna blondynka”. Atrakcyjna studentka prawa musi wciąż udowadniać swoje IQ
Mówią o niej „Legalna blondynka”. Atrakcyjna studentka prawa musi wciąż udowadniać swoje IQ - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie