Czy założyłabyś trzewiki w męskim stylu?

Nabijane ćwiekami trzewiki to dzieło z logo Jimmy Choo, potwierdzające, że męski styl nadal jest na topie! Czy odważyłabyś się wystąpić w nich na najbliższej imprezie?
Czy założyłabyś trzewiki w męskim stylu?
28.11.2009
>

14 listopada do wybranych sklepów sieci H&M trafiła długo wyczekiwana, limitowana kolekcja butów i dodatków zaprojektowanych przez jednego z najsłynniejszych szewców wszechczasów – Jimmy'ego Choo. Do tej pory na obuwnicze cudeńka z jego nazwiskiem mogły sobie pozwolić tylko wybrane elegantki, których nie przerażał wydatek rzędu 500 funtów za parę czarnych pantofelków. Na szczęście, szwedzka sieciówka, która tradycyjnie już, od kilku sezonów, współpracuje z uznanymi osobistościami ze świata wielkiej mody, tym razem postanowiła poprosić o kreatywne wsparcie Tamarę Melton – założycielkę i szefową firmy Jimmy Choo.

Wśród projektów stworzonych na potrzeby kolekcji pojawiły się zarówno klasyczne, uniwersalne modele, jak i bardzo oryginalne wariacje, mogące pretendować do miana prawdziwych dzieł sztuki! Z pewnością należą do nich męskie, nabijane ćwiekami trzewiki z rockandrollowym rodowodem. Ich zaskakująco chłopięcy fason to jednak nic w porównaniu z szaloną, srebrzystą kolorystyką i dziwacznym namaszczeniem w formie rybiej łuski.

Jak na niezwykły design i luksusową markę przystało, te absolutnie niezwykłe półbuty kosztują więcej niż przeciętna para szpilek w H&M. Jednak kwota 519 zł to chyba niedużo jak na kultowego szewca, który projektuje dla samej Carrie Bradshaw!

Nadia Tyszkiewicz

Zobacz także:

Agata i Weronika polecają: Puchata mufka

Każda szanująca się elegantka – od zawsze klasycznej Carrie Bradshaw, przez perfekcyjną do bólu Victorię Beckham, po rozkosznie niedbałą Kate Moss – w swojej garderobie stawia przede wszystkim na dodatki.

Agata i Weronika polecają: Futrzana czapa

To już oficjalne! Futro, które w zeszłym roku nieśmiało wkroczyło na wybiegi, tej zimy zrobiło oszałamiającą karierę, awansując do miana absolutnej konieczności sezonu.

 

Polecane wideo

Komentarze (41)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.12.2009 19:24
nie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.12.2009 14:18
o nie nie, odpada.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.12.2009 17:09
w życiu
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.12.2009 18:47
umówmy się że te są okropne, ale ja kocham "męsko-damskie pantofle " ......np. czarne brązowe albo takie za kostki!:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.12.2009 17:43
Nie. Może taka kwota to mało jak na takiego projektanta, ale same buty mi nie przypadły do gustu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie